Wpis z mikrobloga

mirki, smartfon dla matki na swieta, niedrogi, 400-500 zl, z +/- 5-calowym ekranem, mozna w ogole cos sensownego w tej cenie kupic? Nigdy nie miala smartfona wiec raczej nie jest wymagajaca i nie potrzebuje wodotryskow, ale tez bez szajsu. Wolalbym chyba #android, w ostatecznosci chinski, ale zezwalam na doradzanie #windowsphone, bo wypadlem z obiegu i nie wiem co tam gill bates ostatnio wymyslil fajnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#telefony
  • 12
@Tomm16: ja bym jej bardzo chetnie WP wcisnal, ale wlasnie sie dowiedzialem, ze kafelki sie nie podobaja, i chce telefon "z ikonkami" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@annow: @Tomm16: @kozio23: te trzy zdecydowanie wchodza w gre, chyba ze ktos doradzi jakiegos fajnego xiaomi czy innego #!$%@?. Troche boli mnie to, ze nizsza polka az kluje w oczy w porownaniu z na przyklad moto G2, ktora jest drozsza raptem o ~100-150 zl, ale z drugiej strony dokladajac kolejne 100 zlotych, i kolejne... i mozna tak w nieskonczonosc.
@zefj: nie no, ja mam E3 i chwalę sobie szczególnie za to, że bardzo trudno ją rozwalić. Nie potrzebuję jakiegoś niewiadomo-czego w telefonie a o to się nie martwisz jak ci upadnie czy coś. Działa dobrze, bez zwiechy od kupienia czyli prawie rok, jedyne co to jak nainstalujesz miliard aplikacji to trzeba przerzucać na sd bo wew pamieci mało
@zefj: xiaomi note ;) duży 5.5", przyzwoite parametry, nie ma lipy, a cena znośna ;)
Kupiłem rodzicom i nie narzekają, przy ich użytkowaniu bateria 2 dni trzyma przy dwóch simach. Nawet przyjemniej się na nich pracuje, testuję jak jestem w domu, nie muli, nie ścina, naprawde przyzwoity telefon.