Wpis z mikrobloga

elo mireczki

czy nie uwazacie, ze #podludzie uzywajacy tagu #ewatylman powinni dostac #permdlacauki albo chociaz #shadowban? bo to co sie dzieje na tym tagu to jest masakra, jakies smieszki, no #!$%@? ludzie, ta osoba wiodla sobie jakies tam zycie, miala rodzine, znajomych, a teraz nie zyje, a wy se toczycie beke "o jaki to ja nie jestem smieszek poza kontrolo, nie ma tematow tabu". skoro za #kosmonauta mozna banowac, to czemu za to nie?:)

wnosze banowanie za gownocontent na tagu #ewatylman

@Moderacja, co wy na to?
  • 24
  • Odpowiedz
@troflix: nie wszyscy używający tego tagu ją obrażają czy wyśmiewają, bez przesady. Wśród wykopków jest taki sam procent idiotów, jak i w reszcie społeczeństwa. Poza tym sam użyłeś tego tagu, więc nie generalizujmy.
  • Odpowiedz
@troflix: okej, widzę że ty jesteś raczej z tych ograniczonych umysłowo. To co napisałeś nie wnosi żadnej wartościowej treści do żadnego z użytych przez ciebie tagów. A dało się opisać sytuację wykorzystując o wiele bardziej nadający się do tego tag, np. "gorzkierzale".
Nie oczekuję, że zrozumiesz i wykorzystasz to co napisałem, ale może choć przez chwilę się zastanowisz.
  • Odpowiedz