Wpis z mikrobloga

No więc obejrzałem Rebellion i czuje się jakby ktoś podszedł do mnie, zapytał jaką książkę czytam, a gdy mu odpowiedziałem, że PMMM to jebnął mi w ryj, wziął książkę, spalił, dał mi inną, kazał mi ją przeczytać ale wpierw wyrwał by ostatnie strony, po przeczytaniu zapytał się mnie o co chodzi, a na odpowiedź "nie wiem" jebnął mi w ryj i na odchodne rzucił, że moje ulubione stworzenie które miało mieć status neutral evil i być genialne tak naprawdę zostało zrobione w #!$%@? przez lesbijską licealistkę z zaburzeniami osobowości i manią prześladowczą.
#randomanimeshit #yuri #madokamagica #madokakaname #ultimatemadoka #homuraakemi #akumahomura art jest oficjalny z tego co wiem



scovil - No więc obejrzałem Rebellion i czuje się jakby ktoś podszedł do mnie, zapyta...

źródło: comment_HRTKMFdd4cMxOQBDu9Og1DlJzizjdbUe.jpg

Pobierz
  • 20
@scovil: spin offy są tylko w wersjach mangowych. Da sie czytać, ale te o Kazumi i Oriko jakościowo odbiegają od Madoki, zaś Different Story to porządne rzemiosło. Innych nie czytałem, bo problemy ze skanami są.
@Votlipak: Ja bym chyba nie przeżył mentalnie oglądania serii TV w czasie jej wychodzenia, dobrze że w anime wdepnąłem dopiero kilka miesięcy po wyemitowaniu całości. W ogóle to było moje 4 anime, dobry początek miałem.
@scovil: heh, to pewnie nie pamiętasz reklam Madoki, albo tego jak przedstawiali je w wypowiedziach. Skrótem, miało być słodko i ładnie - niezły troll Shafcie xD

W ogole co do Shafta, to niegdyś byłem wielkim fanem, dlatego coś mi nie pasowało jiż z samych zapowiedzi dlatego czekałem na premierę z wypiekami, dostałem więcej niż oczekiwałem :3
@scovil: to ja ogladam świadomie anime od RTL7 - jestem stsrocioto?

Swoich ulubionych tutaj nie puszczę, tak samo jak mala, bo stalk i zaraz będą wyzywac od gownogustu...

A reklamy Madoki były e przerwach Arakawy under The Bridge - kolejne świetne anime Shafta, polecam.
@Votlipak: W dzieciństwie byłem normalny, potem zrozumiałem, iż moim przeznaczeniem jest być #!$%@? przegrywem, pasożytem zawiadakom, mangozjebem i pedałem ciotą i #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Votlipak: Stalkowania? Jak chcesz możesz skopiować same tytuły i posłać mi na maila, bo nie mam nic do oglądania i przez co oglądam sonica z angielskim dubbingiem. Te suchary są nieziemskie.
@Votlipak: Na mirko zawsze jest czas, gdzieś tam kiedyś oglądałem coś gdzie ziomek za pomocą jakiegoś przedmiotu kradł innym czas, jeśli biauek to stosuje to już jest nieśmiertelny.
moje ulubione stworzenie które miało mieć status neutral evil i być genialne tak naprawdę zostało zrobione w #!$%@? przez lesbijską licealistkę z zaburzeniami osobowości i manią prześladowczą.


@scovil: To Ci wyszło świetnie xD
@Fizz: Chodziło mi o, przynajmniej początkową, dziecinność tego dzieła. W ogóle coś takiego jak "gunwogust" nie istnieje ponieważ ocena zawsze jest subiektywna więc każdy ogląda to co chce i ma o tym inne zdanie, a reszcie wara od niego (oczywiście o ile nie robi gównoburz po fakcie).