Wpis z mikrobloga

Mireczki, kolejne pytanie. Mieszkam sobie obecnie w Finlandii, (choć nie na długo, za niedługo sie wyporwadzam), czekam na paczkę z Polski. Wysłana 18.11, wyszła z kraju 20.11. Ale jakimś cudem nie dotarła do Finlandii aż do teraz. Zwyczajowe 7 dni, w które paczki idą minęło juz dawno, nikt nic nie wie, wszyscy umywają ręce, a ja potrzebuję zawartości właściwie tu i teraz. Stąd pytanie, kto jest odpowiedzialny za transport międzynarodowy paczek, za paczki same w sobie podczas transportu? Jest cokolwiek ,co mogę zrobic, by dorwać paczkę zanim się wyprowadzę (niecałe 3 tygodnie)? Szlag mnie trafia, bo zapowiada sie urzędowy pingpong w dwóch językach...

#pocztapolska #kiciochpyta #pomocy #finlandia
  • 4
w tym sęk, że oni nawet nie wiedzą, że do nich przyszła. tak jakby ktoś to wypieprzył na śmietnik, mówiąc,ze oddał w ręco kogoś innego. No cóż, leci skarga, która umożliwi wysłanie jakiegoś indiany jonesa zdolnego do poszukania paczki w oficjalnym postępowaniu.

Burdel mają w tym archeo!
@ambasador_kwiatostanu: Fińska poczta strajkowała od jakoś 18.11 do chyba 30.11. Więc możliwe, że paczki nie dotarły na czas i nie jesteś jedyny, inni też czekają :P Wpis 3 dni temu, więc jak paczka dotarła czy nadal czekasz? Normalnie w Finlandii paczki są dostarczane w 1 - 4 max dni. Ja tyle zazwyczaj na swoje czekałam :)