Wpis z mikrobloga

#dontstarve #shipwrecked
Jak tam nowy dodatek, gracie? Zginęliście już jakoś?
Ja tak. I to w jaki upokarzający sposób: postanowiłem pogonić te denerwujące wszędobylskie małpy, które kradną co się da spod nosa, a one w odwecie...


PS A tutaj zwiastun, jakby ktoś jeszcze nie widział:
Z.....a - #dontstarve #shipwrecked
Jak tam nowy dodatek, gracie? Zginęliście już jak...
  • 5
  • Odpowiedz
@Zwlaszcza: Małpy rzucające gównem najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja sobie płynąłem w dół mapy szukając złota, byłem dosyć głodny i zbliżała się noc, nagle wpłynąłem we mgłę i wywaliło mnie na drugim końcu mapy, potem znowu to samo, a potem ciemno i brak ognia.
  • Odpowiedz
@Zwlaszcza: Odblokowałes jakas postac? ja od wczoraj dostaje orgazmu grajac w ta gre jest taka niesamowita, ale zal mi ginac jak juz mam prawie 40 dzien ;p
Tu jest tyle nowosci ze czuje sie jakbym gral w calkiem nowa gre.
Najlepszy sztorm z gradem, tak ekstra zrobili jakby za oknem mi nawalala burza
  • Odpowiedz
@Zeronader: Nowe postacie nie są jeszcze dostępne, nie da się ich odblokować.
Fakt, ten dodatek faktycznie wygląda jak odmienna, niemal nowa gra. Choć nie zupełnie inna, bo przecież główne zasady pozostały bez zmian. Tylko środowisko całkowicie się zmieniło. Ale mi to wystarcza do dobrej zabawy. (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Zwlaszcza: Śledze shipwrecked i czekalem na niego od kiedy oglosili, i pierw chcieli wlasnie jako osobna gre i tak troche hejowalem to, ze bez sensu, ale grajac teraz nie wyobrazam sobie zeby jedna osoba ogarnela 2 wielkie wyspy, podziemia i ruiny. Ale wkoncu i tak maja dodac statek ktorym bedzie mozna miedzy kontynentami plywac, i na together to bedzie super.

Apropo postaci to jak zginalem sie dowiedzialem ze nie ma nowych
  • Odpowiedz