Wpis z mikrobloga

Jako weekendowy alkoholik z wieloletnim stażem mogę śmiało stwierdzić że chłopak który prowadzi dziewczynę jest w pełni świadomy i powinien pamiętać wszystko co się działo.
I nie mówcie mi tu o różnych organizmach i różnej reakcji na a-----l. Koleś zapieprza aż się kurzy, dobitnie pokazuje to czas w jakim przechodził od jednego monitoringu do drugiego.
#ewatylman
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pooodi: Bo tak na a-----l się reaguje nie znam nikogo kto by był tak żwawy na urwanym filmie, Owszem przy regularnym chlańsku czasem jakiś tam jakiś drobny zanik się zdarzy, ale wystarczy się mocniej skupić i puzzle w głowie się układają. A nawet przy urwanym filmie jakieś tam przebłyski są, a tu koleś nagle zero NIC k---a A NIC nie pamięta.
W dodatku upieprzona cała kurtka i podrzucony dowód osobisty
  • Odpowiedz
Ja bym z pewnością na urwanym filmie nie był w stanie nawet wykręcić numeru jakiegokolwiek a co dopiero rozmawiać.

Poza tym na monitoringu nie widać po nim, by miał mętny wzrok
  • Odpowiedz
@vviktor_88: no nie, jak jestem pijany to mam faze, ze jestem dosc energiczny a pozniej jak zwykle przymulam xD raz wrocilsmy z 18 kumpla z baru na domowke, wypilem 2 kielichy i przespalem cala impreze xD
Btw o co chodzi? Bo nie w temacie jestem
  • Odpowiedz
@vviktor_88: mi się raz urwało i wyglądałam wtedy podobno trzeźwiej niż normalnie XD jak powiedziałam, że nic nie pamiętam, znajomi byli baaardzo zdziwieni :p @Pooodi wykonałam wtedy wiele połączeń telefonicznych, także tego :D przez telefon też nikt nie zczaił
  • Odpowiedz
@vviktor_88: z doswiadczenia powiem ci ze zdarzylo mi sie z 5 razy tak ze mialem totalnie urwany film, kilka przypadkow z przeblyskami i zanikani kilkunastominutowymi. Przyjaciele mowili mi ze czesto podczas tych sytuacji gdy nie pamietam totalnie to jestem bardzo altywny, chodze prosto i energicznie. Dwie roznice sa takie ze w waskich przejsciach sie w---------m i ze moj glos jest bardzo zmieniony i niewyrazny.
  • Odpowiedz
@vviktor_88: Ja mogę nie być zbytnio pijany. Typu wypić 3 piwa i wrócić sobie spokojnie autobusem do domu przez całe miasto, ale i tak okresu 3h wstecz przed pójściem spać nie będę pamiętał.

Kiedyś to i całą noc mogłem chlać i pamiętać wszystko. Teraz no ni c---a.
  • Odpowiedz
@vviktor_88: Zdarzało mi się i zupełnie porządnie biegać na urwanym. Widziałem nagrania siebie i muszę przyznać, że sam bym się nie zorientował, że jestem tak nawalony.
  • Odpowiedz