Wpis z mikrobloga

#jd Jezeli zamawialiscie cos u pana AOFENG LIMITED to jest duze prawdopodobienstwo, ze ten nasz koleszka kreci lody...

Dostalem lipny tracking do poczty malezyjskiej (2 tygodnie i przesylka dalej nie zostala nadana), dostalem czyjs tracking do poczty Estonskiej... Pozdrawiam MARCINA KOWALCZYKA - dostanie paczke, do ktorej dostalem tracking :(

Tu mozecie sprawdzic, do kogo jest adresowana Wasza paczka (poczta estonska):
http://worktrace.com/servlet/authentification.LoginServlet?user=ESTONIA&language=UK&WTact=public&WTCONTEXT=tandtCritImbed
  • 16
  • Odpowiedz
Założyłeś już spór PayPal?


@pixel_:

Nie przeginaj.. dopiero 2 tygodnie :D mam na to 180 dni... jak cos, to bede jakies 50 groszy w plecy :(

Chyba moge zapomniec o inwestycja w tym roku... ;)
  • Odpowiedz
gdzie można podglądnąć dane odbiorcy?


@sdik:

czesc "INCLUSION TRACE" - i klikasz na lupke. Wyskakuje pop-up z danymi odbiorcy.

Oczywiscie nr trackingowy powinien zaczynac sie od R i jakas litera, a konczyc na EE.
  • Odpowiedz
Ten sprzedawca czesto podawal tez tracking poczty estonskiej ale nadanego numery sf-express , w estonii dopiero nadawany jest jako rejestrowny. Ktos moze obczail metode czy da sie zobaczyc jaki numer rejestrowany zostal nadany znajac tylko numer sf express?
  • Odpowiedz
@sylwek2k: ja nie mogę do niego wysłać PW... Chyba przyblokował majfrend :) A chciałem zapytać, czy da się jakoś samemu naprawić klawiaturkę, którą od niego otrzymałem. Do innego sprzedawcy wysłałem PW bez problemu. Jest może jakiś kontakt mejlowy z nimi?
  • Odpowiedz