Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #mudkipztypujekonie #wyscigikonne

Typy JohnaB na poniedziałek:
Plumpton 2:10 – Tambura @ 6,00 – pojedyncza stawka
Plumpton 3:10 – Eastern Witness @ 5,50 – podwójna stawka
Dubel – pojedyncza stawka

Razem 4 stawki.
Źródło: http://mrfixitstips.co.uk/blog/2015/11/29/nov-30-johnbs-racing-tips-chat/

Wyniki z niedzieli:
Divine Port @ 5,00 – 1 z 11
Prairie Lad @ 4,00 – 4 z 8

@yoyoek, @dGustator, @TomiliDzonsWSciganym, @shaun_the_sheep, @Razr, @WolfSky, @DragonXTR, @mniarc, @tyloo, @CzarnyWinyl, @MarekSax, @prnppp, @Smieszek_Poza_Kontrolo, @vitriol1, @ellrick, @zdenus
  • 8
@Jarzombas: hmm, średnio w miesiącu około 16% (20 stawek zysku). Ale ostatnie 3 miesiące są beznadziejne, także uwaga ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chociaż podobno grudzień ma być wyśmienity, podobno każdego roku grudzień jest najlepszy.
@mudkipz Kusi mnie ale w wakacje przestałem grać i teraz mam zawrotne 60 zł i 50 postawione więc średnio mam za co potem grać jak pierwsze nie wejdą ( ͡° ʖ̯ ͡°). Skuszę się może na jakieś 5 zł :D Dzięki :)
@Jarzombas: jako stawkę poleca się najczęściej 1% budżetu. Czyli mając 60 zł musiałbyś grać za 60 groszy :) Oczywiście można za więcej, ale wtedy rośnie ryzyko, że nie przetrwasz nawet krótkiej czarnej serii.
@mudkipz Jasne, ale przy małych budżetach 1% nie ma sensu, chyba że komuś faktycznie się chce tak ciułać powoli . 1% to już dla dużych budżetów i to też zależy od obranego systemu i tego czy się korzysta z typerów.