Wpis z mikrobloga

@tajemniczygosc: Podane skróty są stosowane w publikacjach, podręcznikach.

sb, cb, bk, kc to jakieś pokemoniaste wymysły. Myślałem że era pokemonów "Koffam Cb ;*;*;* :* xD" dobiegła już końca, jak widać tylko wyewoluowała.
  • Odpowiedz
@Pertaseth: skróty istniały i będa powstawać nowe. Sam nie używam- ale argument "co robisz z zaoszczędzonym czasem" jest po prostu słaby, skoro skróty same w sobie istnieją.

A to, czy ja czegoś używam czy też nie, zależy ode mnie. I nie przeszkadza mi jak ktoś pisze "będę u cb za godzinę" bo wiem o co chodzi. Ani wykop, ani fejs, ani sms nie jest publikacją, listem formalnym czy też podręcznikiem.
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc: Jak mnie to denerwuje.

Przecież ja nie podałem żadnego argumentu, po prostu zapytałem co się robi z tym czasem. Jeśli do kogoś piszę, to piszę zwykle "Ciebie" - pełnym słowem, dużą literą. To oznaka szacunku.

To że wykop nie jest listem formalnym czy publikacją to żaden argument. Zasady nie zmieniają się w zależności od tego gdzie piszesz. Idąc tym tropem moglibyśmy pisać 'usemka', 'rzycie', bo przecież to nie list
  • Odpowiedz
@fortheworld: 1,7 mln subów - powinni napisać "niemal 2mln obserwujących" a nie ponad milion
po drugie patrząc po ilości filmów to jest cholernie nieskuteczny w porównaniu do takiego Wardęgi który ma lepsze wyniki przy ponad 10-krotnie mniejszej ilości filmów.
  • Odpowiedz