Wpis z mikrobloga

- Policjanci już we wtorek wiedzieli, z kim i o czym rozmawiał znajomy Ewy Tylman, który ją odprowadzał - mówił na konferencji rzecznik. - Nie uznajemy, by było konieczne ujawnianie treści tych zeznań. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się jednak, że kolega Ewy, który został nagrany w poniedziałek około godziny 4 nad ranem w okolicach ul. Królowej Jadwigi rozmawiał ze swoim przyjacielem. Ten miał już także zostać przesłuchany.


A więc jednak kolega niebieskiego.

#zaginelaewa #csiwykop
u.....r - > - Policjanci już we wtorek wiedzieli, z kim i o czym rozmawiał znajomy Ew...

źródło: comment_7nyHMkOSA5Lqm7X54qY3JVp4tCXgNhr4.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@unknown_stranger: Ale to już było wiadome 2 - 3 dni temu na wykopie, że był to jego znajomy i dzięki jego przesłuchaniu bardzo wiele się wyjaśniło - tylko szczegółów nie ujawniają(mamy się dowiedzieć na dniach). Nie chcę mi się szukać ale gazety też o tym pisały Jako założyciel tematu powinieneś wiedzieć a Ty jako bordo #!$%@? tymi wpisami tak jak to z tą ręką było. Nawet nie przeczytałeś, że sprawa z
  • Odpowiedz
@bajo_jajo: 3 dni temu było wiadome? Nie wiem, przeczytałem o tym dopiero dzisiaj, jeśli możesz podlinkować tę informację sprzed trzech dni to bardzo proszę. To, że jestem założycielem tematu o niczym nie świadczy, pewne rzeczy mi umykają w zalewie wielu informacji, które pojawiają się w związku ze sprawą (prawdziwych/nieprawdziwych). No właśnie zobaczyłem tylko październik, nie wiedzieć czemu nie zwróciłem uwagi na tę 14 stkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz