Wpis z mikrobloga

Mirasy, jaki polecacie watomierz w przystępnej cenie pod peceta? Już któryś raz przyszło wyrównanie za lato i wszyscy teraz twierdzą, że mój komputer ciągnie najwięcej prądu.
Szkoda tylko, że nikt nie pomyślał, że klima i dwa wiatraki również swoje ciągnęły a ja w wakacje byłem w domu raz na tydzień.
Poza tym ile taki komputer może wyciągnąć prądu przez miesiąc? Zasilacz 630w i o ile były dni w których człowiek napieprzał jak dziki, tak przez większość czasu, eclipse czy visual studio raczej nie topią zasilacza...
#pytanie #pytaniedoeksperta #januszeelektroniki
  • 9
@tellet: o, dobrze się składa, tu kolega @tank1991 mierzył pobór dla bardzo podobnego sprzętu i wyszło ~350W (tutaj pytanie - w stresie? podejrzewam, że tak, ale jeszcze chce sie upewnić), same podzespoły wezmą koło 280W bo trzeba pamiętać o mocy traconej na zasilaczu. Policz ile godzin dziennie masz odpalony komp i przez jaki czas jest on obciążony.
@krzysztof-kiepka: w maksymalnym stresie (msi combusor), bez jakichkolwiek funkcji oszczedzania energii a proc podkrecony do oporu
jak chcecie moge sprawdzić fallouta 4 jeszcze:)

btw poprzedni pomiar (ten od 150w) robiłem na c2d @ 3,6ghz 1,6v , gtx 8800gt i wtedy pamietam bylo 160w maks (a tez rekomendowane tez bylo 400w)