Wpis z mikrobloga

Teraz moja kolej :).
Drogie Mirabelki i Drodzy Mircy, przedstawiam Wam:
plyn bakteriostatyczny z serii T firmy pharmaceris.
Jest to plyn dedykowany osobom o skorze tlustej, mieszanej, tradzikowej i ze sklonnoscia do niedoskonalosci. Jak dla mnie MISTRZ!
A dlaczego?
A no dlatego, ze:
1. swietnie oczyszcza twarz z zabrudzen, ja sie czuje bardzo swiezo
2. moze sluzyc jako tonik
3. twarz po nim nie jest klejaca czy tlusta <3
4. przy regularnym stosowaniu widac efekty: mniejsza produkcja sebum, mniej syfow, niedoskonalosci szybciej sie goja.
5. jest swietny na "bolace gule", wtedy nalewamy go na wacik i robimy sobie z niego oklad, ja nawet robie tak na noc ;), rano zmiana jest widocznie zmniejszona

Dla osob o cerze mieszanej sklaniajacej sie w strone suchej bedzie raczej kiepskim wyborem. Moze przesuszac.

Niestety... Jest srednio wydajny ( ͡° ʖ̯ ͡°), jak na cene 25-26zl. Tak kosztuje stacjonarnie w aptekach. Ale, ale...
JAmajki wyczail go w internetowym dozie za 19.99zl ( ͜͡ʖ ͡€).
Takze biorac pod uwage wszystkie zalety i wady wystawiam mu ocene 8,5/10.

#mirabelkipolecajo #kosmetyki #uroda #pielegancja
JAmajki - Teraz moja kolej :).
Drogie Mirabelki i Drodzy Mircy, przedstawiam Wam:
ply...

źródło: comment_crsu9ccuZqcRiPwVHry2R6X1OU3i19Av.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@szyx22: na jakiej podstawie stwierdzasz, ze placebo? stosowalam wiele roznych kosmetykow, od tych naturalnych po apteczne i jak do tej pory zaden plyn tak sie nie zachowywal. btw. blotka nie stosuje sie codziennie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Twinkle: o olejku herbacianym slyszalam sporo dobrego... ale jakos nigdy nie odwazylam sie stworzyc takiego wlasnej roboty toniku. kupujesz jakis specjalny?
  • Odpowiedz
@JAmajki: Kurcze, chyba przetestuję bo jeszcze nie znalazłam takiego płynu micelarnego, który by mnie zadowolił, a serie Irene Eris/Pharmaceris/Lirene to serie, z którymi się kocham odkąd używam kremów.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PusheenCat: pisalam juz o nim nie raz i doradzalam wielu mirkom. mianowicie: nowosc firmy dermedic seria hialuro krem-zel ultranawilzajacy. jest genialny. ma konsystencje galaretki :D, po rozsmarowaniu staje sie jak woda i szybciutko sie wchlania. idealny pod makijaz i niekomedogenny. a co najwazniejsze naprawde czuc nawilzenie skory
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@scharlottka: odnosnie gul, to teraz weszly dwa nowe prudukty z h2o2 wlasnie z pharnaxerisa. nie mam opinii na razie. nie.mialam czasu sie im przyjrzec, ani przetestowac. sa rekomendowane wlasnie na zmiany grudkowe
@sulejman: tak, plus superpharm i pewnie jakies inne drogerio-apteki
  • Odpowiedz
@JAmajki: hehe kwasik migdałowy robi robote, nawet jeśli tylko 2% ( ͡° ͜ʖ ͡°) Olejku herbacianego moesz jedynie się obawiać jak dajesz go na czystą skórę, czyli kontakt 100%, niby to jedyny olejek do używania solo, ale warto zawsze chociaż na krem nakładać jeżeli już albo pare kropelek do toniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szyx22: nie wiem ską takie pochopne wnioski, wystarczy
  • Odpowiedz