Wpis z mikrobloga

Genialny spot z udziałem redaktora Kuźniara. Wylew żółci w komentarzach świetnie unaocznia zjawisko.

Powinni złapać tego psychopatę Kuźniara i zamknąć gdzieś w zakładzie dla obłąkanych, czemu nikt nikt nie interweniuje?, trzeba szybko leczyć tego chorego bydlaka. Autor

Kuźniar weź sie lecz ty chory #!$%@? Autor

no nie mogę, największy hejter internetowy jest ambasadorem hejt stop Emotikon grin Oj Jarosław Kuźniar myślałem, że nikt nie przebije w głupocie Ewa Kopacz, myliłem się. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Ty wiadomo uśmiechnięty bo za gówno na gębie dostajesz kase. A żeby Cie Kaczafi zamknął w psychiatryku Autor.

Kuźniar to wyjątkowy degenerat i hipokryta. Jak hejtować to tylko Polaków, żałosne Autor


#neuropa #4konserwy #hejtstop #kuzniar #ryjkuzniara #polityka
Ripper - Genialny spot z udziałem redaktora Kuźniara. Wylew żółci w komentarzach świe...
  • 17
  • Odpowiedz
@pilot1123: Naprawdę? Czy redaktor kiedykolwiek użył takich epitetów jak - "psychopata, obłąkany, bydlak, #!$%@?, degenerat" względem swoich rozmówców? To, że ma się własne zdanie nie oznacza przyzwolenia na hejt.
  • Odpowiedz
@Ripper:

Może dla równowagi dodajmy kilka komentarzy mniej skrajnych a celujących w punkt na temat tej śmiesznej akcji z jendym z większych HEJTERÓW w internecie:

To raczej kampania przeciw prawicowym hejterom. W klipie nie ma przykładów antyprawicowych inwektyw, takich jak "naziole", "faszyści", "PiSdzielce", "smoleńscy nekrofile" itd. Kuźniar walczy w swojej sprawę, a nie z nienawiścią w sieci. Albo udaje ślepego, albo uważa, że hejt lewicowców jest OK.

Swoja droga to smieszne, ze w roli poszkodowanego wstawili Kuzniara. Przeciez ten czlowiek jest ucielesnieniem "hejtu", gosciu ktory sam na prawo i lewo cisnie tych, ktorzy maja inne zdanie od
a.....r - @Ripper: 

Może dla równowagi dodajmy kilka komentarzy mniej skrajnych a ...

źródło: comment_azAzixmu8gROSaMwRmzKsPaODThoKKLe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@arczer: zastanawia mnie kiedy lewica wylewała tyle jadu na Kuzniara. Spot jest o jego doświadczeniach i o inwektywach kierowanych w jego stronę.

Jasne, to nie znaczy ze lewa strona nie ma w swoich szeregach troglodytow ale oczekiwanie całościowego obrazu od jednego z wielu spotów jest śmieszne.
  • Odpowiedz
@Ripper: Skoro prowadzący "Dzień dobry TVN" przedstawia tych co są "zalani falą hejtu" to czy istnieją jacyś inni (ludzie czy też idee) który nie są obiektem do hejtowania ?
  • Odpowiedz
@Ripper: Zastanawia mnie po co wy z #neuropa jeszcze piszecie. 100% plusów które zbieracie swoimi wpisami to "swoi" i ta wasza śmieszna gromadka, kółko wzajemnej adoracji. Więc po co ten teatrzyk i dla kogo ten content? Smutne to nawet. Nawet baity już macie słabiutkie i nikt się nie łapie.
  • Odpowiedz