Wpis z mikrobloga

@doenutt: korzystam z paypala, ale nie łącze go z kontem bankowym. Jeśli potrzebuję przeprowadzić jakaś transakcję internetową to sobie po prostu przelewam pieniądze na konto paypalowe. Niemniej nie obawiałbym się problemów związanych z połączeniem kont.
@Kolelo: Ja potrzebuję połączyć tylko i wyłącznie dlatego, żeby wypłacić środki z paypala, gdyby nie to, to bym się w to nie bawiła. (a potrzebuję, bo chcę kupić bilety na koncert i nie akceptujo paypala nigdzie ( ͡° ʖ̯ ͡°))
@typowytypek: no to się cieszę :D
@doenutt: ale akurat połączenie z kontem jest tylko do wypłat chyba wlasnie, jak chcesz placic bez doładowywania paypala, to podpinasz dodatkowo kartę - ja mam obie metody i wszystko działa pięknie. Płatnosci pobiera z karty, a zwrot bez problemu wrócił po zleceniu wypłaty na konto. Tam jedynie pobiera z 3 zł chyba na weryfikację i potem zwraca je na knto paypalowe, to zebys sie nie zdziwiła.

@typowytypek: przed sekundą połączyłam i NIBY pisze zweryfikowane ale wiadomo jak to jest :D
@yacolek: też mam mBank właśnie, połączyłam kartę wcześniej i teraz rachunek bankowy bo co nie chciałam przelać z paypala na konto to "dodaj rachunek bankowy aby móc wypłacić środki" XD
@doenutt: zweryfikowane to jest napisane odkąd podłączylas kartę bankomatową - spróbuj wyplacic kasę teraz, to nie da się pewnei jeszcze. To trwa zazwyczaj kilka dni, ale potem juz przelewy mozna zlecac - które też idą troszkę. Nie ma co się cykać - jak boisz się o kartę, to zmniejsz sobie limity transakcji internetowych/korespondencyjnych, zarówno kwotowe jak i ilosciowe, dla tej karty i elo.