Wpis z mikrobloga

Dla tym lemingów i ameb intelektualnych:
Gdyby PiS nie wywalił tych "niezależnych" sędziów TK z PO, to PiS nie mógłby tak naprawdę rządzić mimo większości w Sejmie.
Więc ludzie piszący o zamachu, muszą wiedzieć, że to PO zrobił zamach stanu na rządy nowej partii, aby ja blokować.

I każdy normalny myślący człowiek (nawet nie popierający PiS'u tak jak np. JA) wie tak naprawdę, że to było niezbędne i konieczne. A "piszczą" tylko ci co wiedzą, że ich "podstęp" zostawienia "trupa w szafie" dla nowej władzy się nie powiódł.

I na koniec wstawiam tego "niezależnego" Prezesa Trybunału Konstytucyjnego z posłami PO.

I jeszcze gratis: https://www.youtube.com/watch?v=6P2S1lZyNQw

#polityka #sejm #polska
qlimax3 - Dla tym lemingów i ameb intelektualnych:
Gdyby PiS nie wywalił tych "nieza...
  • 1
@qlimax3: Dla tych ameb intelektualnych, które nie rozumieją czemu ludzie są zbulwersowani. Istnieje określony sposób zmiany konstytucji. Jeżeli próbuje ktoś robić to w sposób niekontrolowany, jest to zagrożeniem. Jeżeli konstytucja się komuś nie podoba, proszę bardzo. - referendum jest wyjątkowo dobrym sposobem na udowodnienie poparcia dla swoich racji. Każdy ma głos. Konstytucja gwarantuje pewne granice, których żaden rządzący przekraczać nie powinien. Ani przeszli, ani przyszli, ani obecni.
Mnie interesuje najbardziej to,