Wpis z mikrobloga

@ByczekFerrnando: "wszyscy" rozumieni tu są jako mainstream. istnieje POTĘŻNA różnica w reakcjach opinii publicznej/mediów głównego nurtu na przekręty po/sld/psl/etc. i pis. platforma może ruchać nas jak chcesz i wszystko jest spoko (OFE, afera podsłuchowa czy hazardowa), prezydent duda założy koszulkę redisbad i momentalnie żółty pasek na tvn24.
  • Odpowiedz
@hasta_fatum: a mi się teraz nie rozchodzi o lewaków i prawaków, bo szczypanie dupy obserwuję po każdej stronie. ale przy okazji homozwiązków, etc., to jest to ciekawy przykład mojej tezy - no bo przecież taka platforma rządzila przez 8 lat i jakby chciała, to by przegłosowała choćby homozwiązki. ale nie robiła tego. larum wielkiego nie było. teraz, gdy pis będzie robił w tej sprawie dokładnie to samo co platforma (czy
  • Odpowiedz
@uniwersalnyhater: cenna uwaga. Politycy kierują się też światowymi trendami we wprowadzaniu tych swoich reform. Pełne homozwiązki od razu by nie przeszły, kolejność jest taka, że najpierw związki partnerskie, potem małżeństwa, potem dzieci... Dotychczas było tak, że najpierw Europa Zachodnia wprowadzała jakieś reformy a później przychodziło to do nas. Teraz ta tendencja się zmieni. Mnie to osobiście cieszy( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale wszystkim nie dogodzisz.
  • Odpowiedz