Wpis z mikrobloga

Zamieszanie wokół TK i ból dupy lewactwa jaki to zamieszenie wywołuje jest jak miód na me serce. I nie to, żebym popierał to co robi PiS, ale hipokryzja PO jest zatrważająca. Najpierw rzutem na taśmę powołują swoich sędziów tuż przed końcem kadencji, a teraz są wielce zdziwieni, że PiS z większością sejmową tych sędziów sobie odwołuje i powoła swoich.

------

Niedawno powstał Komitet Obrony Demokracji. Wiadomo przez kogo został organizowany, wiadomo przez kogo jest wspierany. Na pierwszym spotkaniu w Warszawie pojawiło się niecałe 10 osób. To wymownie świadczy o tym, jak bardzo są poważane media głównego ścieku.

------

Tomasz Lis pisze na Twitterze, że w Warszawie będzie Majdan. Czy ten człowiek może się jeszcze bardziej ośmieszyć? Ten facet wyciera sobie gębę słowem "demokracja". Dla niego demokracja jest wtedy, kiedy wybieramy rządzących zgodnie z przekonaniami "redaktora" Lisa.

------

Wielkie oburzenie wśród lewicy. Prezydent leci do Chin w polówce Red is Bad z delikatnym motywem polskiej flagi. Jedni płaczą, że jak to? Prezydent Polski z polską flagą? (sic!), inni jak pan Kwiatkowski płaczą, że popiera hasło "red is bad" (że co? że niby czerwony taki zły? Że co? Że komuna zła?) jeszcze inni wytykają, że promuje firmę odzieżową. Chciałbym zauważyć, że zawsze się trochę promuje. Jak PAD wychodzi w garniturze to osoby znające doskonale modę męską również mogą zarzucić, że promuje jakąś firmę zajmującą się szyciem garniturów... Zdjęcie nie obejmuje stóp, a kto wie - może Prezydent miał na sobie klapki Kubota, jak na prawdziwego Polaka przystało.

------

I pomyśleć, że jeszcze co najmniej 4 lata tego soczystego bóldupienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #polityka #bekazlewactwa
  • 6
  • Odpowiedz
a teraz są wielce zdziwieni, że PiS z większością sejmową tych sędziów sobie odwołuje i powoła swoich


@borowa90: problem polega na tym że konstytucja zabrania odwoływania sędziów TK
  • Odpowiedz
@borowa90: hehehe takie zabawne i śmieszne ze PiS łamie konstytucję? Tak, wiem hurr durr PO i ich sędziowie. Tylko jest jeden problem. To ze jeden działa sprzecznie z prawem nie oznacza że drugi ma przyzwolenie.

Dzisiaj TK, jutro niezawisłość sędziowska, pojutrze prawa człowieka.

So this is how liberty dies... with thunderous applause
  • Odpowiedz
hehehe takie zabawne i śmieszne ze PiS łamie konstytucję? Tak, wiem hurr durr PO i ich sędziowie. Tylko jest jeden problem. To ze jeden działa sprzecznie z prawem nie oznacza że drugi ma przyzwolenie.

Dzisiaj TK, jutro niezawisłość sędziowska, pojutrze prawa człowieka.


@Jade: Wydaje mi się, że mocno się zapędzasz. Pożyjemy, zobaczymy. Na dzień dzisiejszy zmiana konstytucji jest możliwa, bo popiera ją także Kukiz'15.

Mnie też nie podobają się niektóre decyzje
  • Odpowiedz