Wpis z mikrobloga

Zbliża się powoli styczeń, a wraz z nim finał #wosp Nie tak dawno aktywnie działałem w Pokojowym Patrolu - byłem wolontariuszem na #woodstock oraz różnych mniejszych imprezach w które Patrol był zaangażowany. Przestałem widząc masę patologii, jakie się tam odwalają. Generalnie większość dotyczy tego, jak traktuje się wolontariuszy. Działałem w innych organizacjach, widzę że wiele rzeczy da się zrobić dużo lepiej.

Teraz pytanie. Popieram WOŚP, kibicuję, do puchy coś zawsze wrzucę. Chcę jednak w jakiś sposób nagłośnić te patologie tak, by się "góra" tam ogarnęła - uważam, że opublikowanie niektórych faktów może mieć na to duży wpływ. Macie pomysł jak to najlepiej zrobić? Gdzie puścić taki konstruktywny hejt?

Tak - rozmawiałem z liderami, a nawet z Owsiakiem. Moje zdanie jednak jako zwykłego, szarego żołnierzyka nie jest nawet brane pod rozwagę.

#pytanie #hejtujzwykopem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@twardyy: @skejna: @elsaha: Tematy tyczą się głównie naginania prawa w niektórych kwestiach związanych z bezpieczeństwem imprez masowych oraz bardzo kiepskiego traktowania wolontariuszy. To sprawa na dłuższy artykuł, ciężko coś pojedynczego przedstawić nie pokazując całościowego obrazu.
  • Odpowiedz
@ChrzanMorelowy: Byłam w pokojowym na 20 PW, nie przypominam sobie by mnie źle tam traktowano. Fakt, mieliśmy sporo roboty, ale to było do przewidzenia. Chętnie zapoznam się z Twoją opinią by porównać doświadczenia

ps. odblokuj prv
  • Odpowiedz
@elsaha: Woodstock sam w sobie jest na tyle fajną imprezą w porównaniu np. do rozdawania ulotek czy zbierania podpisów dla grinpisów, że już wyjazd i pobyt na polu sam w sobie dla wielu jest atrakcją. Niemniej byłoby miło, gdyby tak bardzo nie oszczędzano na patrolu, bo ta rzesza ludzi pracująca przez cały tydzień na trzy zmiany zapewnia organizatorowi ogromną liczbę darmowych roboczogodzin :)
  • Odpowiedz