Wpis z mikrobloga

@eXe1987: Ja mam, uzywam z polroku, moze troszke wiecej. Wczesniej Gear (pierwszy model z kamerka).

Kazdy pewnie ma inne wyobrazenie smart zegarka. Jak wejdzie normalny Android to zegarek bedzie w pytke, kroki poczynione, teraz tylko czekac na dobry i z optymalizowany port) forum.xda-developers.com/gear-s/development/dev-gear-s-android-port-t3177740
Wbudowany system jest #!$%@? - malo apek, praktycznie wszystko platne bo to Samsung Store, mnostwo tarcz, zegarkow, dupereli. Konkretnych apek brak - uzywam typowych jak stoper, kompas, kalkulator
Pobierz s.....p - @eXe1987: Ja mam, uzywam z polroku, moze troszke wiecej. Wczesniej Gear (pi...
źródło: comment_2BgKzOUGBvnarAG1c9y9W8yuO1sD9RVQ.jpg
@signap: w sumie to podstawowe funkcje jego znam, trochę poczytałem. Chciałem opinie kogoś kto używa dłużej niż na testy. Szkoda, że tych apek brak, jakiegoś FB Messangera, FB samego w sobie.
Myślisz, że gdybyś miał działający slot SIM, że byłbyś w stanie używać go jako telefonu przez np pare dni? Zakładając, że masz słuchawki bluetooth.
@eXe1987: Pozostaje czekac az Gear S bedzie mial dobrego 5.0. Obecnie jest dobrze ale do dzialania na rece jeszcze troche czasu brakuje. Ale dostajac notyfikacje na FB Message czy na Whatsapp, mozesz odpisac z klawiaturki badz powiedziec po angielsku, a to zmieni sie w tekst. Jest Opera wiec mozna cos podzialac przez WWW jesli strona nie jest mocno okryptowana i itp. Nie probowalem, kiedys tylko na tablecie wszedlem na web whatsapp