Wpis z mikrobloga

#southpark
Muszę przyznać że jak nie lubiłem nowych sezonów, tak bardzo mi się podoba zmiana jakiej autorzy dokonali w ostatnich dwóch. To jest wprowadzenie silnej koherencji pomiędzy odcinkami w obrębie sezonu prowadzącej do konkluzji na końcu tegoż. Co wy o tym sądzicie?
  • 7
@TzK_: Sądzimy, że nie masz pojęcia o czym piszesz i tylko powtarzasz wpis jaki tu w kółko klepią Mirki które najwyrazniej dotąd ogladaly odcinki losowo albo bez większej uwagi.

Każde wydarzenie w SP od początku zostawia ślad a fabuła i postaci rozwijają się dzięki temu przyrostowo. Nawiązania do wydarzeń wstecz i ciągnięcie wspólnego wątku przez parę odcinków jest od zawsze. Powiedziałbym wręcz, ze dawniej działało to silniej niż w obecnym sezonie.
@Saeglopur: co waść raczysz mi tu pieprzyć, nawiązania do poprzednich odcinków w dwóch ostatnich sezonach są silniejsze niż w innych, odznaczają się ponadto lokalnością w obrębie sezonów.
@TzK_: Nawiązania w poprzednim sezonie były słabo zrobione. Dopiero w tym dają radę (chociaż sezonu z Buttersem zamiast Kenny'ego nie przebiją). Poziom jest wysoki, ale nie dlatego, że odcinki są łączone. Jedyne co mnie cieszy z tej "łączonej konwencji" to to, że pewnie finał będzie kozacki.