Wpis z mikrobloga

był ktoś niedawno na tarcza96 w poznaniu? bo nie odbierają telefonów :< a chciałbym wiedzieć czy da sie tak po prostu pójść zapisać do klubu i nie płacić za wypożyczenie broni
#bron
  • 18
@tage: w sensie ile płacisz za strzał jak jesteś członkiem klubu strzeleckiego, bo w tarczy płacisz 1.20. a nie wiem jak cenowo to się trzyma w magnum
@d__k: 0,79zł kosztuje w sklepie. Nie wiem jakie mają stawki dla członków swojego klubu. Cena 1.20 za sztukę jest dobra szczególnie jak dużo planujesz strzelać, myślę że przy 30szt. i w górę to się opłaca.
Ja chodzę do klubu ZKS w Warszawie i tam nie ma ceny wypożyczenia, ale za strzał chcą 2zł.

Na twoim miejscu postrzelałbym bez zapisywania się tam i jak ci się spodoba to wyrobił pozwolenie w jakimś
@tage: 450 składki rocznej i płacisz tylko za amunicję dla mnie fine deal, tym bardziej że w magnum pestka do glocka kosztuje 2.30 + wypożyczenie broni wiec za to ostatnio płaciłem 120 zł za 50 strzałów
@d__k: dopiero teraz zauważyłem, że tobie chodzi o klub Magnum w Poznaniu. Jeśli ceny są takie jak mówisz, to rzeczywiście w tarczy jest lepiej.
Tarcza ma 150zł za kwartał, czyli 600 za rok.
@d__k: to na stronie tego nie zauważyłem. Licząc z wpisowym to już jest 1150, czyli cena z dupy jak dla mnie. Sprawdziłbym wszystkie kluby w całym mieście i jeśli rzeczywiście jest to najlepsza oferta dopiero wtedy bym się zapisał. Jeśli planujesz wyrabianie pozwolenia to jednak kombinowałbym bardziej żeby obniżyć koszty.
@d__k: z tego co zbadałem oferty to większość poleca jednak ten klub Tarcza96 o którym piszesz.

W samym mieście są jeszcze dwor-grunwaldzki.pl oraz kzr-lok-snajper.pl, ale generalnie jest mało info, więc musiałbyś podzwonić. Jeśli jesteś zmotoryzowany to sprawdź sobie ofertę klubów podmiejskich, często mają niskie ceny składek.