Wpis z mikrobloga

O jak kisnę... Plusujcie Pana Edmunda! Nowego przydupasa Ministra Wszystkich Obłąkanych.

"Pan Edmund Janniger zaimponował mi tym, że przechytrzył bezpiekę rodząc się już po rozwiązaniu tej służby – oświadczył Antoni Macierewicz na prezentacji swojego doradcy ds. kontaktów z mediami zagranicznymi."

Pan Edmund ma 20 lat i będzie doradzał naszemu Wielkiemu Strategowi w MON! Od razu czuję się bezpieczniej!
#truelolcontent #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #polityka
b.....u - O jak kisnę... Plusujcie Pana Edmunda! Nowego przydupasa Ministra Wszystkic...

źródło: comment_P7ccGjV1EzMFqOTyak11Ws5PGu1opC1n.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blubi_su: Tylko mnie zastanawia jaki ma związek doświadczenie życiowe do pracy w ministerstwie obrony narodowej bo raczej nie takie wielkie jak próbujesz pokazać. Jest młody i pewnie wierny bo pojawia się znikąd w MON nie wiadomo mi co będzie tam robił i w jakich sprawach doradzał jednak bardziej można przyczepić się do jego doświadczenia w polityce czy w sprawach obrony narodowej.
  • Odpowiedz
@Hmjelu: Taki ma związek że osoba doświadczona potrafi lepiej wyjść z kryzysowych sytuacji, wie jak się zachować w danym momencie, potrafi podejmować decyzję. Wiem to z własnego doświadczenia, sam wiele zyskalem mieszkając zdala od domu w wieku 16 lat.
  • Odpowiedz
  • 0
@towbie: no a jaki problem? wystarczą bogaci rodzice. A on pochodzi z bardzo bogatej rodziny lekarzy. Więc załatwienie mu jakichkolwiek studiów nie stanowiło problemu.

@CebulowaKochanka: no ja osiągnąłem w życiu bardzo wiele i nadal uważam że 20 lat to dzieciak.
  • Odpowiedz