Wpis z mikrobloga

@maciejkack: Za to, że udają kobiety. Ja za to bana dostałem.

@mjfotocompl: Jak się o to zapytałem to Elficzka mi odpisała coś jakby: "Za omyłkowe ustawienie złej płci nie banujemy". Nie oczekuj logicznej odpowiedzi od administracji, bo takiej nie dostaniesz. Ja się starałem, zrobiłem im aferę i nie uzyskałem żadnej odpowiedzi tylko podkulili ogon i do dzisiaj się do mnie nie odzywają.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Argumentacja w moim "znalezisku" była nieco inna. Jechanie po kobietach? Kiedy jechałem po kobietach? Poza wpisem, w którym kobiety SAME się wkręciły to nic złego im nie robiłem. ;)

Proszę mi tutaj udowodnić moje winy, a nie bezpodstawne oskarżenia rzucać. Chyba, że faktycznie zawsze wiecie co zrobię zanim coś zrobię. :) Dlaczego żadnej oficjalnej odpowiedzi nie dostałem w znalezisku tylko bezsensowny zakop?
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Z resztą co będę się sprzeczał. Mam słuchać białego nicku (który zmienia zdanie jak... kobieta) czy nicku bordowego (Elfik), który oficjalnie nie jest nigdzie oznaczona jako administrator? Gubicie się, nie potraficie jasno ustalić jakie zasady panują, a karacie nie siebie nawzajem tylko użytkowników. Jak ma się poczuć nowy użytkownik, który dopiero przybył na Wykop, zaakceptował obowiązujący regulamin i... dostał bana mimo, że zasad nie łamał?
G.....a - @maciejkiner: Z resztą co będę się sprzeczał. Mam słuchać białego nicku (kt...

źródło: comment_nKSr2cjFJy4BaQ6L1nEUrjpZUpXV9NVn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz