Wpis z mikrobloga

Hej! potrzebuję pomocy przy kolekcjonowaniu linków do #unknownews
Konkretnie, potrzebuję linków do wartościowych, interesujących artykułów w języku polskim.
Ludzie narzekają, że wrzucam tylko anglojęzyczne teksty, to może z waszą pomocą uda mi się coś przygotować do tagu [PL] ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Linki wrzucajcie na priv - z góry dzięki.

P.S. jeśli masz coś po angielsku, też podeślij na priv - na pewno się przyda.

P.P.S. wszystkie teksty na temat samorozwoju, MLM i tego typu rzeczy, możecie zatrzymać dla siebie - thx ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 44
  • Odpowiedz
a może by tak zebrać ekipę i tłumaczyć? część tekstów z mniej zaawansowanej informatyki bym podołał, tam gdzie język mocno branżowy mogę się douczyć ;-)


@krzysztof114: poważnie wierzysz, że ktoś przetłumaczy w skończonym czasie tekst mający np. 3-4 strony A4 i zrobi to za darmo? Ja w to wątpię. Poza tym, dochodzą jeszcze prawa autorskie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
slowclap.gif


@Szarlejowiec: no co? takich dostaję najwięcej i to nawet gdy o nie nie proszę. W Polsce aż roi się od niespełnionych trenerów piszących po raz setny jak osiągać cele i być szczęśliwym ;)
  • Odpowiedz
Jeden gościu wrzuca fajne linki, tak więc polecam i może jakiś link znajdzie się w twoim zestawieniu.


@Klopsztanga: no wiem, też czytam, ale gość tylko po angielsku wrzuca... powinien może poprosić ludzi, to by mu podesłali coś po polsku ( )
  • Odpowiedz