Wpis z mikrobloga

@joyko: Co ty masz w bani insynuując jakieś porąbane, totalnie nie logiczne rzeczy? - krzyknął poirytowany Sebix, a jego odbyt zacisnął się - To muslimy sypiają z kobietami! Oni biorą nawet po kilka żon na raz! Obelixie nasz kraj to ostatni bastion męskiej, twardej kultury!
  • Odpowiedz
@CebulowaKochanka: Sebix krzyknął - Czternaście centymetrów ma mój #!$%@?! 88 to moje IQ! Myślisz Obelixie, że z takimi warunkami mogę pozwolić sobie na tracenie czasu z kobietami? Polska jest otoczona przez islamskie armie, chyba o tym zapominasz!!!!
  • Odpowiedz
@prowl: Michauix był z kolei 88/14. Osiemdziesiąt osiem centymetrów białej, katolickiej knagi i czternaście punktów IQ. Wraz z Sebixem i Obelixem stanowili zgraną osiedlową ekipę, walczącą z islamskim zagrożeniem.
  • Odpowiedz
@Annak1975: tajemnicą poliszynela było ze po calym dniu twardej męskiej walki z najezdzcą nasza ekipa udawala się do swojego zacisza, gdzie twarde męskie przepychanki, tym razem pełne bliskosci i sympatii trwały do bladego świtu
  • Odpowiedz
@prowl: Długa knaga Michauixa nie służyła jednak wyłącznie do męskich uciech! Do legendy przeszedł listopadowy patrol naszej trójki po podberlińskich lasach. Rannego Sebixa nie dałoby się uratować, gdyby Michauix nie wyciągnął swojego długiego penisa, a Obelix nie złapał jego wielkiej i patriotycznej końcówki. Na tak stworzonym podparciu ułożono Sebixa i nasi bohaterowie w komplecie wrócili z ważnymi informacjami do Wielkiej Katolickiej Polski.
  • Odpowiedz