Wpis z mikrobloga

@barrav: Czy gtx970 daje radę w p3d v3? latam cały czas na v1.4, chcę przejśc na v3 i nie wiem, czy gtx970 wystarczy czy od razu rzucić sie na 980...
A film fajny, ale statyczny. Ezdok to podstawa przy takich produkcjach.
@jezusmaria: GTX 970 w 100% wystarczy. Ponadto P3D 1.4 jest bardzo podobny do FSX więc jak wiadomo najważniejszy jest CPU. Dopiero od p3d 2.5 warto inwestować w kartę graficzną.
@barrav: No właśnie to wiem i nie inwestowałem w grafikę do 1.4. Ale jestem już pewny, że będe miał v3, czekam tylko aż wszystkie dodatki, które mam będą miały kompatybilne instalatory.
No a skoro 970 daje radę, to zostanie trochę grosza na fajny samolot. Mam tylko turbopropa, a od zawsze myślałem o czymś od PMDG. Waham się między 777 a 737NGX...
@jezusmaria: GTX970 na tych ustawieniach co latam przy złej pogodzie fps nie spada poniżej 30.
A masz jakiś tutorial jak skonfigurować EZDOK? Kiedyś się tym bawiłem ale jakoś mi nie podeszło.
@raadaar: Jak to jest, że wszyscy tak chwalą trackir, a ja nie mogę się do niego przekonać? Potwornie mnie mdli z trackir. Wytrzymam lot do godziny, może. Ale jak skończę, to muszę godzine leżeć bez ruchu... ( ͡° ʖ̯ ͡°)