Wpis z mikrobloga

@NoMoRe: Witold Jan Doroszewski (ur. 1 maja 1899 w Moskwie, zm. 26 stycznia 1976 w Warszawie) – polski językoznawca, teoretyk języka, od 1930 profesor Uniwersytetu Warszawskiego, od 1930 członek Towarzystwa Naukowego Warszawskiego, od 1947 członek Polskiej Akademii Umiejętności, następnie Polskiej Akademii Nauk; redaktor naczelny Słownika języka polskiego (1958–1969) i Słownika poprawnej polszczyzny (1973); popularyzator nauki o języku polskim, w latach 1932–1976 redaktor naczelny miesięcznika „Poradnik Językowy”; stworzył teorię języka, w
  • Odpowiedz
@koza_z_nosa: to tak jakby powiedzieć, że polonista jest mądrzejszy od wszystkich, bo to w końcu on piszę słowniki, co z tego, że fakty są jakie są, skoro ktoś tam se napisał gdzieś tak.
Cóż, polonista wierzy poloniście, ja tam jestem z ludzi praktycznych, nie teoretycznych.
A ten tekst z ojcami mogłeś sobie podarować.

Jak już mówiłem-poloności to najlepszy gatunek człowieka.
#!$%@? że konstruktor z paro dziesięcio letnim doświadczeniem wie lepiej, że #!$%@? cały wydział budownictwa/architektury razem z prowadzącymi wiedzą lepiej, #!$%@?. Ważne że jakiś polonista, który ma taką wiedzę o ŻELBECIE jak ja o stawie kolanowym,
  • Odpowiedz
czyli jakie? ja kupiłem już 2 wiertła po 5zł żeby wywiercić w 8 dziur w żelbetonie. Jedno starczyło tylko na 6.


@dplus2: Czyli odpowiednie do zastosowań ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skoro po 6 otworach było do wyrzucenia to kupiłeś wiertło z gównolitu.
  • Odpowiedz
@kasjo:

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO WIERCENIA HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I WIERCIĆ BĘDZIE MOŻNA TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD POPSUJĄ WIERTŁO


Btw, bez opisu myślałem, że taki śmieszny imbus kupiłeś :D
  • Odpowiedz