Wpis z mikrobloga

Zwiększyłem swój limit na nowy portfel z 30 zł na 150 zł, a i tak nie mogę niczego znaleźć.
Zależy mi na czymś jak najcieńszym z miejscem na bilon (najlepiej symbolicznym), ale takie cuda są nie do zdobycia w Polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#modameska #portfel
  • 17
  • Odpowiedz
@Aleanrahel: mam ten sam problem. szukam czegoś jak najmniejszego i najcienszego z kieszeniami na karty min 4 , góa 6, więcej mi nie trzeba oraz monety

znalazlem 1 za ok 50 zeta albo byl zle uszyty bo kieszenie za wąskie + wykonczenie takie sobie a gabarytowo byłidealny...
zwróciłem

Kupiłem potem inny, tym razem tanie gunwo za 20 zeta . BYł zjadliwy ale #!$%@? przyszedł model z wadą fabryczną i znowu
  • Odpowiedz
@Aleanrahel: Za ten hajs możesz spróbować znaleźć kogoś, kto ci uszyje coś w stylu tego od Millera, ale z dodatkową kieszonką na bilon. Skrawki skór możesz za mały hajs gdzieś dostać, przydałaby się taka grubsza (2-3mm) i do tego dobre szycie ręczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam nad takim czymś myślałem, ale znalazłem taki w miarę mały portfel, chociaż pewnie za długo nie wytrzyma, bo kosztował
  • Odpowiedz