Wpis z mikrobloga

Korzystając z Waszych wczorajszych sugestii, rad rtc. wprowadziłem korekty w moim komplecie #pcmasterrace.
Kto ma chwile, proszę niech oceni czy będzie git lub co można poprawić. Napęd chce mieć zaznaczam od razu. Co z resztą?
Trochę jestem poza budżetem, miało być 4,5 k max... jakaś sensowna redukcja?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wołam wczorajszych a nowi mile widziani także: @Pawci0o @lume @Fifio @Lerhond @Kauabang
Pobierz prisk - Korzystając z Waszych wczorajszych sugestii, rad rtc. wprowadziłem korekty w ...
źródło: comment_4KeIz71uMVbBMWczhYYFj3fBuWjWMT73.jpg
  • 47
@prisk: czemu ty takie wielkie te screeny robisz?
Moim zdaniem wszystko OK, ale niech ktoś jeszcze potwierdzi oczywiście. Jak faktycznie chcesz zaoszczędzić to zmieniłbym GTX 970 na tego tańszego co wczoraj podlinkowałeś. Ewentualnie napęd wyrzuć. :P
@Lerhond: @lume: a chce się któryś z Was pochwalić swoją konfiguracją? Kurde przyznam, że największy problem miałem z kartą G i płytą G. GTX970 niby u każdego producenta podobna a przy kręceniu ponoć lepiej MSI i ASUS niż GIGABITE... Co do płyty głównej to widzę, że większość traktuje je marginalnie, jako mniej istotny element na którym można zaoszczędzić, robię to źle i powinienem wziąć tańszą płytę bo nie zauważę różnicy
G. GTX970 niby u każdego producenta podobna a przy kręceniu ponoć lepiej MSI i ASUS niż GIGABITE...


@prisk: Z tej trójki najlepszy jest MSI, bo:
- tryb półpasywny(Gigabyte tego nie ma)
- chłodzenie sekcji, pamięci(ASUS Stix żyduje na tym mocno)
- względnie najlepsze OC u MSI(Gigabyte podobnie wypada)

W przypadku obudowy rozważyłbym zmiane np na.. Gladiusa M35? Niezłe filtry oraz wentylatory Stigma które jako tako dają radę