Wpis z mikrobloga

@sombretoy: Również mam radka serii 6000, nie pograsz 12 fps z modem na ultra low mam nawet 40 ale wystarczy ze wejdziesz gdzies gdzie są budynki blisko miasta i masz 1 fps
  • Odpowiedz
@McMac: @mcibq: pany, znalazłem goscia co ma karte idento jak moja i reszte sprzetu tez i mu chodzi F4, nie wiem jak bedzie z wiekszymi lokacjami czy miastami. No i ja wyłaczam shadowy lub daje na low, oraz zadnego anisotropic(on dał x8) czy antialiasing. Jest nadzieja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
s.....y - @McMac: @mcibq: pany, znalazłem goscia co ma karte idento jak moja i reszte...
  • Odpowiedz
@sombretoy: jako użytkowników radeonów od tak dawna, że nie pamiętam powiem tyle: zbieraj kasę na gtxa, warto, nareszcie zmiany w panelu sterownika karty coś zmieniają. W poście napisałeś, że jeszcze się zastanawiasz nad kupnem F4, to lepiej poczekaj. Czekamy jak na razie na patch od Bethesdy(ja trafiam na początku gry (9h) już trochę bugów, ale nie są jakieś krytyczne, rozgrywka jest w porządku, niektórzy nie mają żadnych bugów po 50h).
  • Odpowiedz
@mcibq: @McMac: @thewickerman88: odpaliłem w 1366x768 wszystko powyłaczane i śmiga płynnie, póki co. Fakt, że nie ma wodotrysków, choć grafika i tak przyjemna bez gliczy. Probowalem w 1600x900 niestety skacze(i czarny ekran po czasie), poz tym w tej rozdziałce monitor mi artefakty pokazuje i mysle że to od monitora cos bo w innych nie mam takich wad. Fulld HD - czarny ekran. Kurcze Nvidia na moje oko zawsze sie
  • Odpowiedz
@sombretoy: no to miłego grania, tylko nie defragmentuj ssd przypadkiem :D, ja właśnie kupiłem tego GTXa z powodu jego wysokiej wydajności na wat i energooszczędności, niektóre jego wersje potrzebują tylko 75W, czyli tyle co ze slotu PCIex, nic więcej
  • Odpowiedz
@mcibq: @thewickerman88: Wyczysciłem rejestr, autostart, degrafmentacja. Odpaliłem w rozdziałce 1770x1000 - poszło. Odpaliłem full hd, poszło.
Zaczałem kombinowac z kreceniem, przy pamieciach, o +200mhz sie sypie gra.
GPU podkrecilem o wpierw100, potem tylko 50 do przodu + wiatrak na 30 procent, bo go nie słychac nadal(z 10% na default). Temperatura stabilna 65-67 stopni. Wymiana pasty pod gpu, na jakaś lepsza i powininem zbic do 60tki.

Full HD śmiga, sporadycznie cos
s.....y - @mcibq: @thewickerman88: Wyczysciłem rejestr, autostart, degrafmentacja. Od...

źródło: comment_bq7Ru56gMwBYE2SlTVcVa1bvF5WLVBdZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz