Wpis z mikrobloga

6 314 - 1 = 6 313

Tytuł: Samodyscyplina i osobista efektywność
Autor: Brian Tracy
Gatunek: Poradnik
★★★★★★★★

Bardzo zwięzła i treściwa książka, wręcz może broszurka bo ma zaledwie 19 stron. Bez owijania w bawełnę, to co miał do powiedzenia to powiedział. Jest w niej kilka drobnych szczegółów, z którymi się nie zgodzę, ale większość daje do myślenia i uświadamia nam, że rzeczywiście gdyby te czynności wprowadzić w życie to zmieniłoby się ono dokładnie tak, jak pisze o tym Brian. Jeśli ktoś pracuje nad swoją samodyscypliną to może to być dobra pozycja do przeczytania.

Oczywiście czytanie książek nie sprawi, że staniemy się zdyscyplinowani, ale na pewno doświadczenia innych ludzi mogą wpłynąć na podejmowane przez nas decyzje. Jeśli chodzi zatem o tą dziedzinę to warto przeczytać Briana :-).

#bookmeter
Pobierz
źródło: comment_AD4cyySHA9JdZHwu43w23QF4WV0ok4cW.jpg
  • 11
@kizimajaro: Ja osobiście bardzo cenie jego książki na temat sprzedaży- "Sztuka zamykania sprzedaży" bodajże jedna się nazywała, "Psychologie sprzedaży" chociaż nie powiem- są one dosyć anachroniczne ale warto się z nimi zapoznać bo dają dobre podstawy. Opróccz Żaby czytałem jeszcze Plan Lotu.
@thekes: Książka o której mówisz ma tytuł "Nie tłumacz się, działaj! Odkryj moc samodyscypliny", to o czym ja mówię to krótka książka, nazwałam to broszurką ale tylko ze względu na ilość stron bo nie jest to broszura sensu stricte, nie jest wstępem do książki. Zawiera 10 kompletnych lekcji - zasad samodyscypliny :-)