Wpis z mikrobloga

@olekturbo: to nie bardzo, jak jezdze po mieszcze to vectra stoi pod domem a tluke sie seicentem ( ͡° ͜ʖ ͡°) moze jakis peugeot 207 albo cos. jakies jaja z 1.6benzyna w nich chyba sa, ale 1.4hdi jest bardzo ekonomiczny, polecilbym tez 1.6hdi 90koni, duzo wiekszego partnera potrafi rozbujac
  • Odpowiedz
@olekturbo: Ale 1.4 MPI czy TSI? Bo 1.4/1.6 MPI jest nawet spoko (tylko nie na autostrady), ale sądząc po budżecie jak już kupisz to z początku produkcji, także te pierwsze 1.4 TSI które słyną z żarcia oleju (te aktualne 1.4 TSI to całkiem inna bajka). Wnętrze przed facelifitngiem też nie było najlepsze. Ogólnie nie wiem czy znajdziesz coś dobrego z tej generacji za 22k zł.
  • Odpowiedz
@Kejran: to moze ja nie potrafie ale kombi z czujnikami przod + tyl bywa ciezko postawic, za duza krowa na moje mozliwosci ( ͡° ʖ̯ ͡°) oprocz tego bardzo zacne auto o ile zadbane, nie chce nawet myslec co by sie dzialo gdyby cos poszlo - wtryski, turbina, dwumasa, dpf, egr...
  • Odpowiedz
@Joloka: nie, sam kupilem ze dwa miesiace temu, na poczatku nie myslalem nawet o oplu tylko o czyms mniejszym ale jak tylko sie przejechalem to mnie urzekl. Rocznik 2008 wiec nie jest bardzo stare auto.

@Kejran: na szczescie auto nie z komisu i pewne, wtryski po regeneracji, dwumasa byla robiona, na razie nic tylko jezdzic, martwic bede sie jak cos sie tfu odpukac stanie
  • Odpowiedz