Wpis z mikrobloga

Nie każdy Arab to terrorysta, ale każdy terrorysta to Arab


Jak byłem mały to pamiętam z telewizji obrazki zamachów terrorystycznych ETA w Hiszpanii i IRA w Irlandii. No ale co ja tam wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mimo wszystko gimbom powielającym wszędzie ten błyskotliwy cytat... chyba z Korwina, polecam lekką edukację z nie tak dawnej historii #4konserwy #neuropa #korwin #historia

https://pl.wikipedia.org/wiki/ETA
https://pl.wikipedia.org/wiki/Irlandzka_Armia_Republika%C5%84ska

l.....e - > Nie każdy Arab to terrorysta, ale każdy terrorysta to Arab

Jak byłem m...

źródło: comment_ZTWrSoE3mBv05EHiZhgAxc2pogTRUTiq.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: "nie każdy Arab to terrorysta, ale każdy terrorysta to Arab" ten cytat jest przedmiotem dyskusji ale wszyscy starają się udowodnić, że muzulmanie to owszem są terroryści ale wcale nie tacy okrutni bo jednak prawdziwymi terrorystami jesteśmy my - Europejczycy...
  • Odpowiedz
jakiego eksperta polecasz ?


@grzegorzLHT: W jakiej tematyce? Nie ma ekspertów "od wszystkiego".

A jeszcze odnośnie tego:

Mylisz ETA i IRA ze świętą wojną... po upadku w/w organizacji za największe zamachy terrorystyczne odpowiedzialni są tylko muzułmanie i ten cytat odnosi się do sytuacji panującej od kilkunastu lat na świecie a nie historii terroryzmu...


Nikt niczego nie myli, bo cytat wyraźnie odnosił się do stwierdzenia "wszyscy terroryści" co jest bzdurą ciężkiego kalibru.
  • Odpowiedz
@grzegorzLHT: Jak ktoś będzie siłą, przemocą, wbrew prawu i twojej woli przekonywał ciebie do swoich racji to uznasz go za terrorystę nie pytając o kolor skóry czy wyznanie. Wolniewicz po prostu wykręcił definicję pod swoją tezę aby wygrać dyskusję, co mu się udało.
  • Odpowiedz
i ten cytat odnosi się do sytuacji panującej od kilkunastu lat na świecie


@grzegorzLHT: a Tamilskie Tygrysy? Złożyli broń dopiero w 2009 roku. Przecież to Hindusi, a nie muzułmanie. Podobnie jak i RSS, którzy nie dość, że są Hindusami, to ich głównym celem są muzułmanie. Także Wolniewicz robi kobietę lekkich obyczajów z logiki, a wykopowe pelikany łykają i wszystko co ten człowiek powie biorą za dobrą monetę.
  • Odpowiedz