Wpis z mikrobloga

@maxprojekt: Mi w Volvo uszczelka padała co roku, blok silnika okazał się krzywy :O. Sprzedałem dla "Skup aut" za 3k zł a sprawny warty był z 10tyś. Łącze się w bólu. Takie życie co zrobisz (,).
@m00n: Manualna, jechałem na 5, 140 zjechałem z trasy i zaczęła mi chodzić ciężko skrzynia no ale jadę dalej, zaczęło wyć na 5 biegu mocno, no to na 4 i jadę do domu z myślą że już #!$%@? w #!$%@? chajsu znowu na ten szrot i tak powolutku przestały wchodzić biegi. 4 nie wchodzi, 3 jak mu się chce. O dziwo wsteczny chodzi dobrze.
@g00di: no to zdolny jesteś, nie powiem, nie wiem czy wiesz, ale blok też da się planować, tak jak głowicę. Nawet jak nie to, to mogłeś sam silnik wymienić...
@Vein: To lepiej nie mów. Tego bloku nie dało się splanować. Silnik z wymianą z 5k zł. O ile trafiłbym dobry silnik i też nie wiadomo ile by pochodził. Stwierdziłem #!$%@?ć to, szybko się pozbyłem za niską kwotę i mam stres z głowy. Auto też miało turbinę, wtryski i dwumasę, które też mogły paść bo auto miało już ponad 230tys. km. Zresztą Volvo jak Volvo, ale to był naprawdę beznadziejne i
@g00di: no Twoja decyzja nie moja :P Ja właśnie mam Golfa IV z rozwalonym silnikiem, bede robil we wlasnym zakresie to sie jeszcze oplaca, ale kuzynka juz raz w nim silnik wymienila i wlasnie 5 kafli kosztowalo