Wpis z mikrobloga

@a-lexis: Ja słyszałem ze ma problemy z przegrzewaniem, a co za tym idzie po pewnym czasie komponenty traca na jakosci, a serwis to podobno śmiech na sali.
  • Odpowiedz
@menor: jakość wykonania (skala 1-10) 3, osiągi vs. cena 9, nie grzeje się za bardzo no chyba że wieśka na max detal puszczę albo mk X to podstawka chłodząca wskazana ale nawet bez niej tragedii nie ma. Serwis w niemczech na 110%
  • Odpowiedz
@a-lexis: tia.. w moim lapie same śruby zaczęły z tyłu obudowy wypadać. Jedna zaginęła, a że jest na gwarancji... Na infolinii dowiedziałem się że mogę go wysłać i za... miesiąc wróci z dokręconą śrubką ( ͡° ͜ʖ ͡°) tiaa... a że śrubki są trochę mniejsze od standardowych nigdzie w Polsce nie dostaniesz w PL jest tylko seria think serwis, seria Y w niemczech.
  • Odpowiedz
Ma ktoś może laptopa lenovo y50-70 i napisać czy warto kupowac? Chodzi mi o przegrzewanie sie i jakośc wykonania


@menor: poczekaj, następca czyli y700-15 tanieje już jest za 3939 zł
  • Odpowiedz
@a-lexis: żyje (bez śruby) i jest bardzo wydajny. Blisko mu do świętości bo za każdym razem jak go otwieram to zdrowaśka leci - jakiś idiota wymyślił sobie lapa z aluminium ale... miejsce gdzie są zawiasy łączące matrycę z "klawiaturą" są z badziewnego plastiku ;p wiem niby po co bo obok radiatory ale.... normalnie gieniusz projektowania - jak by nie to+słaba klawiatura+całkowicie nieużyteczny tuchpad+trochę za ciemna matryca to lapik był by IDEAŁ
  • Odpowiedz
@menor: mam go od początku roku. Od razu wymieniłem dysk na ssd. Śruby mi nie wypadają, nie mam żadnych podstawek chłodzących i nie zauważyłem problemów z przegrzewaniem

Słaba jest w nim matryca. Na początku tego nie zauważyłem nawet, bo przesiadłem się na niego z lapka z 2010 roku. Znajomy ma samsunga z 2013 i jeśli postawi się je jeden obok drugiego to widać, że biel na lenovo jest żółtawa. Do tego
  • Odpowiedz
@BodyBagz: da radę samemu wymienić matrycę, czy trzeba do serwisu? Nie wiedziałem że jest jakaś wersja II. Czy jedynka miała gpu geforce 860, a dwójka 960?
  • Odpowiedz