Wpis z mikrobloga

Wie ktoś jak rozwiązać problem z kalibracją CX-10? Próbowałem wszelakich sposobów, od taśmy kaptonowej, po te guziki do ustawienia lotu i kupienie nowych śmigieł.. Ktoś coś? Ciągle leci w inną stronę :(
#cheerson #drony
  • 13
@Yanjo: to na spokojnie - sprawdź jeszcze raz, czy śmigła są dobrze. Sprawdź, czy na pewno kalibracja nie naprawia problemu. Jak dalej kiszka, to nagraj filmik i wyślij do banggooda - na 99% wyślą ci nowego.

A tak w ogóle, to lata i znosi? Czy w ogóle wystartować nie możesz?
@WojTech80: mam A1 A1 B1 B4 kuhwa coś źle jednak xD ale oni mi tak przysłałi, że było A1 A3 B1 B4 i po prostu zamówiłem dodatkowe i w nich było A1 A2 B1 B4, wydawało mi się że będzie okej
@Yanjo: liczą się tylko literki. Sprawdź dając minimalną moc i podstawiając palec, czy w dobrą stronę się kręcą. Przypatrz się śmigłom, wykminisz jak mają być żeby w górę ciągnęły
@WojTech80: a jak lata i znosi, to jedyne co mi przychodzi do głowy, to kalibracja na równym (gałki po przekątnej prawy dół i lewy góra albo jakoś tak -w instrukcji będzie), albo sprawdzenie czy jakiś włos/paproch nie blokuje śmigła.
@WojTech80: napisałem priv, no ale..
Jak podstawić palec i sprawdzić czy kreca sie dobrze, co przez to rozumiesz?
Kalibrację umiem, robiłem, włosy i paprochy też sprawdzone