Wpis z mikrobloga

@vviktor_88: Haha. Wybacz, ale gry-online to dla mnie nie jest wiarygodny serwis. Takie agregowane oceny nic nie znaczą. Metacritic też ssie pod tym względem. Fun płynący z gry się liczy a nie jakieś tam liczby.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vviktor_88:

Nic takiego nie napisałem. Liczyłem raczej, że wyślesz mi link do jakiejś KONKRETNEJ recenzji, którą uznałeś za wartą podania dalej.

Bez spiny. Ja też kocham gry i chciałbym żęby były jak najlepsze. Po prostu wiesz - trochę nas branża dyma z tymi hitami. Marketing i hype a potem dostajemy co najwyżej średniaka.

A czasem gra spisywana przez wszystkich na straty może okazać się po prostu fajna i grywalna (jak COD
@vviktor_88: Widzę, że będziemy się bawić w odbijanie piłeczki. Jednak z moich doświadczeń wynika, że takie rozmowy skończą się źle i każdy i tak pójdzie w swoją stronę.

Szanuje twoje odmienne zdania i przekonanie o tym, że gra mająca agregowaną ocenę na poziomie 9 a automatu jest hitem.

Mam jednak z goła inne wrażenie dotyczące tych dwóch produkcji. I ani recka antyweb (shitowy serwis) ani eurogamera (gdzie recenzent wyraźnie zaznacza, że
@Adel87: To trzeba było napisać że wg. ciebie Battlefrontt to słaba gra
a nie że wnosisz tak po ocenie i wrażeniach innych graczy, gdyż zarówno oceny jak i wrażenia są bardzo dobre
Poprosiłeś o link do recenzji dalem ci link do opinii graczy, wyśmiałeś to źródło i napisałeś że chcesz link do konkretnej recnezji, podlinkowałem Ci dwie konkretne recenzje, ale to nadal dla Ciebie za mało bo każde źródło (prócz twojej
@vviktor_88: Dałeś link do opinii graczy, którzy:
1. grali tylko w betę
2. w ogóle nie grali

Dałeś linki do dwóch recenzji, z czego jedna jest z jednego z najbardziej gównianych polskich serwisów i w dodatku jest oparta tylko o BETĘ, a druga, oparta o pełną wersję wyraźnie zaznacza że gra jest pusta. Czytałeś te recenzje, czy tylko zjechałeś na dół żeby zobaczyć ocenę?

Szybka dostępność granatów w ścieżce rozwoju i
@vviktor_88:

To trzeba było napisać że wg. ciebie Battlefrontt to słaba gra


yyyy Napisałem, że mam zgoła inne wrażenie dotyczące do tych produkcji. Nie napisałem nigdzie, że to SWBF to słaba gra. Także nie manipuluj, ok?

a nie że wnosisz tak po ocenie i wrażeniach innych graczy, gdyż zarówno oceny jak i wrażenia są bardzo dobre


No właśnie tutaj się nie zgodzę bo ludzie już mówią, że SWBF się nudzi jak