Wpis z mikrobloga

@zawopl jak wyczujesz nadsterownosc na łuku to gaz do dechy aby areodynamika docisnela auto bo inaczej wpadniesz w poślizg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zawopl: Jak będziesz czekał na swoją kolej, to nie słuchaj tych wszystkich "starych bywalców", którzy nie zdali po 10-15 razy i dyskutują, że wszyscy egzaminatorzy to #!$%@? i za co to ich nie oblali. Puść sobie muzyczkę na słuchawkach i w żadne głupie rozmowy tego typu się nie wdawaj. Szkoda psychiki.
Dwa, tak jak ktoś napisał, pamiętaj o pierdołach i troszkę aktorsko podejdź do niektórych rzeczy - patrz często w lusterka,
@zawopl: @psylocybina: Popieram. Kiedy ja czekałem na egzamin (pierwsze podejście) i wreszcie zostałem wywołany usłyszałem: "O Boże egzaminuje go XXX", "Ale trafił, szkoda chłopaka u tego gościa praktycznie nikt nie zdaje". I co się okazało? Pierwsze kilka minut jazdy w mieście szło mi fatalnie, egzaminator w pewnym momencie zapodał jakiś temat i trafił akurat w moje hobby. Tak sobie jeździmy rozmawiamy, parkujemy, dalej jeździmy – przyjemnie. Wróciliśmy do WORDU, ja