Wpis z mikrobloga

@Cheater @Ginden: Moze nie az tak. Wladza w Polsce jest po prostu mega skorumpowana (od "prawa" do lewa) i ulaskawienie Kaminskiego to pikus przy tym co #!$%@? Kwasniewski pare lat temu. Nie mowiac juz o tym, ze Kaminski przy tym gosciu to swiety.

Na Dude, ani na PiS nie glosowalem. Gwoli scislosci.
  • Odpowiedz
@desensitization: co zrobisz, wbijanie społeczeństwu do głowy, że sądy w Polsce są niezawisłe przynosi efekty, jak również wmawianie, że wyroków sądowych się nie komentuje.Tworzy to bajkową renomę sądom, dzięki której te mogą ośmieszać logikę i poczucie przyzwoitości wśród normalnych ludzi.

Niestety zniewoleni biedacy łykają tylko to, co pokażą kamery TVNu. Bieda umysłowa każe im utożsamiać niezawisłość sądów z niezawisłością sędziego, wpis w konstytucji z realiami. Przecież skoro tak zapisano i powiedziano,
  • Odpowiedz
@Cheater:

Ty na przypale redefiniujesz rzeczywistość.


Gdzie niby ja redefiniuje? Raz go uniewinnili, raz skazali. Wlasciwie do konca nikt nie wie jak bylo.

Nie wiem skad te porownania do sekty, Pisowstwa, Swiadkow Jehowy i #!$%@? wie czego jeszcze. Nie masz argumentow i rzucasz sloganami z Gazety Wyborczej xD

Pozdrawiam i żegnam.


Ja rowniez. Krzyzyk na droge ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz