Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Android
  • 5
@CJzSanAndreas: nie masz pojęcia zarówno o prostytucji jak i samym wirusie HIV

pozdrawiam

Niestety ale będę usuwał wszystkie w mojej ocenie nieodpowiednie komentarze
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pqp_1: Ty sobie poczytaj jakie jest statystyczne ryzyko zarażenia hiv podczas stosunku BEZ PREZERWATYWY, poważnie, zanim znowu coś napiszesz.

Zawsze jest ryzyko, jest wiele innych chorób i o to bardziej bym się martwił. Jednak dziewczyny stawiają na higienę a ludzie którzy najwięcej piszą mają najmniejsze pojęcie zarówno o std jak i samych spotkaniach:)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@aven9er: tak sobie to tłumaczę:)

Tak poważnie, biorę pod uwagę to żeby iść bardziej w kierunku budowania relacji niż płacenia za seks, a jeśli znajdę kogoś to zabawa z #!$%@? się skończy.
  • Odpowiedz
@DRlVE: Powiem ci, że twoje opowieści są wciągające. Wiesz... zaspakajasz tą ciekawość. Ja nigdy nie miałem odwagi, a teraz nie będę miał już okazji (zaręczony). Także szkoda by było, gdybyś przestał pisać :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@aven9er: Dzięki, właściwie to jakaś tam adrenalina jest, kiedy wiesz że będziesz uprawiał seks z nowo poznaną osobą, a tak poza tym to zwykły seks. Nie różni się za bardzo pod seksu z dziewczyną, no poza tym że zazwyczaj odpadają pocałunki i tym że możesz z dziwką zrobić wszystko:) ma się słuchać suka
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@aven9er: Nie:) bzdura, ludzie powtarzają różne pierdoły a później krążą legendy

Sporo dziewczyn pozwala się całować z języczkiem głęboko, ta druga u której byłem zapytała czy chce się całować. Z drugiej strony, obstawiam 75% nie pozwala lub jest to bardziej skomplikowane, np. pozwala jak klient jest już stały, albo jest to kwestia pieniędzy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Poza tym akurat całowanie prostytutki w usta jest w oczach społeczeństwa bardzo kontrowersyjne i niemoralne:)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Rozpustnik: Trzeba mieć konto na garsoniera.com.pl , wrzucasz numer interesującej cie oferty z roksy do google lub od razu do garso, albo czytasz same opinie na garso z twojego miasta. A co wybierasz się? :)
  • Odpowiedz