Wpis z mikrobloga

Ostrzegam !!! Audiocomp24.pl działa jako oddział firmy amerykańskiej w Polsce. Jak zarejestrować taka firmę w stanie WY-USA można sprawdzić w internecie ( praktycznie nie płacisz tam żadnych podatków a spory klient może załatwiać przed stanowym sądem ). Nie podają polskiego KRS i NIP-u. Telefony gdańskie są przekierowane. Siedziba to wynajęty lokal w biurowcu. FV wystawiają przez firmę z USA z VAT=0% co powoduje że kupująca w Polsce firma musi ten VAT zapłacić
dzięki za info. już wiem, żeby u nich nie kupować bo też umieszczą moje pełne dane w necie ;)

ja pierdzielę, jak można publicznie wkleić potwierdzenie przelewu z pełnymi danymi odbiorcy? Maciej Komorowski powienien Was zaskarżyć.
Uwaga na ten sklep! Firma Tedan LLC jest zarejestrowana w Cheyenne w stanie Wyoming. Przekręt w stylu etanto.pl, fleszpix.pl, elektrohouse.pl i być może wielu innych. Najprawdopodobniej stoją za tym ci sami oszuści, co w tamtych przypadkach.
UWAGA NA OSZUSTA. Jest to jakaś firma niby z USA (Tedan LLC) i sprzedaje towar z zerową stawką VAT co jest niezgodne z Polski prawem, oczywiście nie informując o tym w regulaminie ani podczas kontaktu. Nie wiem też czy jest z polskiej dystrybucji no bo podmiot nie jest polski, Gwarancją też można się podetrzeć. Na stronie sklepu nie ma żadnej informacji kto jest jego właścicielem, ani jednego nazwiska, nazwy firmy czy numeru
UWAGA NA OSZUSTA. Jest to jakaś firma niby z USA (Tedan LLC) i sprzedaje towar z zerową stawką VAT co jest niezgodne z Polski prawem, oczywiście nie informując o tym w regulaminie ani podczas kontaktu. Nie wiem też czy jest z polskiej dystrybucji no bo podmiot nie jest polski, Gwarancją też można się podetrzeć. Na stronie sklepu nie ma żadnej informacji kto jest jego właścicielem, ani jednego nazwiska, nazwy firmy czy numeru
"SKLEP" ostrzegam. Odzyskałem pieniądze dzięki "pośrednikowi" płatności online. Brak kontaktu, brak odpowiedzi na maile, wpłacasz i czekasz. Ja czekałem kilka tygodni. W końcu po reakcji pośrednika płatności online dostałem przelew zwrotny. Dlaczego - pewnie bez "płatności online" nie podziałają. Po tygodniach różnych opowieści i zarzutów , że w ogóle pytam się o moje pieniądze dowiedziałem się, że to płatność nie doszła - wcześniej były bajki o kurierze, który rozbił sprzęt. Uważajcie a
Ja też odradzam , 1.12.2015 dokonałem zakupu, do dziś 12.12.2015 a nie otrzymałem TV. Przed zakupem byłem telefonicznie zapewniany że do 7dni roboczych kurier dowiezie TV. Brak potwierdzenia zakupu, brak kontaktu mailowego, telefonicznie tylko zapewnienia że jakaś firma wysyła towar i kurier dowiezie( proszę czekać). Statusu zamówienia i śledzenia przesyłki też nie można monitorować. 11.12.2015 zażądałem zwrotu gotówki aby kupić TV w innym sklepie. Jak się to zakończy poinformuje.
Witam wszystkich, dołączam się do osób zaniepokojonych działalnością audiocomp24.pl. 10 grudnia razem z małżonką dokonaliśmy zakupu lustrzanki canona, był to dzień kiedy otrzymaliśmy jedyny jak do tej pory mail od firmy potwierdzający realizację zamówienia. Telefonicznie umówiliśmy się z panem z obsługi, że aparat na pewno zostanie dostarczony po tygodniu. Oczywiście po siedmiu dniach roboczych towaru nie było, także żadnej informacji ze strony sklepu o zaistniałych okolicznościach. Po wielogodzinnych zmaganiach z połączeniem się
@krzysztof-zielinski-520357: Obiecałem wcześniej że poinformuje jak się zakończył zakup TV w audiocom24 . Telewizor dotarł 17.12.2015 z dużym opóźnieniem ale dotarł. 17dni od czasu przelania gotówki. W oryginalnym kartonie. Wewnątrz też nie grzebane. Nadany 16.12.2015 z Boguszów Gorce, kurier DPD w 24h dostarczył. Uprzejmy pan z audiocomp24 kilka razy ściemniał że firma kurierska zawala i przesyłka jest w drodze. Prawda jest taka że jak ktoś nie nada przesyłki to nie ma
Zakupiłem w sklepie internetowym audiocomp24.pl telewizor LG 32FL650V nr zamówienia AC24-27920633 w dniu 13.12.2015. Tego samego dnia dokonałem wpłaty na podane konto sumy 1464,80 zł co stanowiło sumę kwot za telewizor 1449,80 zł + 15 zł za transport z terminem realizacji 7 dni roboczych od momentu wpłynięcia pieniędzy na konto sklepu, określonych w regulaminie sklepu.

21.12.2015r. zadzwoniłem na podany na stronie sklepu nr kontaktowy z prośbą o podanie statusu mojego zamówienia. Otrzymałem
zakupiłam sprzęt komputerowy za ponad 3000 zł w sklepie audiocomp24.
21.12 dostałam informację, że zamówienie jest w realizacji. Od tego czasu nie ma otrzymałam żadnej informacji. Sklep nie odpisuje na maile.
Witam, ja również dałem się nabić w butelkę, 14.12.15r zapłaciłem za telewizor i do dzisiaj 08.01.16r żadnych wieści. Cudem udało mi się dodzwonić 29.12.15r. i za wiele się nie dowiedziałem. W ciągu dnia kilkukrotne próby dodzwonienia się ,mejle bez echa. Jak ktoś wie w jaki sposób mogę odzyskać pieniądze i czy jest taka możliwość to proszę o pomoc.
Jutro wybieram się do komisariatu, złożyć doniesienie o przestępstwie. Wszystkim poszkodowanym radzę to samo. Jest ich więcej, dużo więcej. Poczytajcie w internecie.
Słuchajcie,
jestem w kontakcie z osobą, która proponuje wspólne działanie w sprawie wszystkich poszkodowanych. Zapraszam do kontaktu pod adresem e-mail: amadeoaf@gmail.com
Pozdrawiam