Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że #kodi to jest coś pięknego.
Siedzę drugi dzień i nie oglądam filmów tylko sobie przeglądam bibliotekę i poprawiam te malutkie błędy i podziwiam jak to wszystko pięknie wygląda.
Jasne, poświęciłem wcześniej dość dużo czasu na posegregowanie filmów i seriali w exploratorze, jasne - mam problem z dwoma serialami. No ale to wszystko jest takie piękniutkie :)
IDE się teraz pobawić dodatkami, spróbuję sterować przez Lumię, a potem już tylko kupno RPi przede mną, a może dwóch.
Tylko mi WakeOnLan na dodatku od Kodi nie chce zadziałać. Się zobaczy.
źródło: comment_C5nMUyTnnBHFS3KS5x8XsA4lqg0n5wPN.jpg
  • 11
@lubiesamsiebie: RPi do odtwarzania. Muszę czymś to przesłać z NASa (też rozważałem RPi z dyskiem, ale o wiele za dużo zabawy i sztuka dla sztuki)
@kavillock: coś mi nie chce HoC przeskoczyć powyżej 4 odcinków. Nazwy zunifikowane, więc nie powinno być problemu. Najwyżej pojedyncze pomęczę inną drogą. Ważne że bajki będzie można z pilota puścić
@rolfik_r1: co to?
@kavillock: ale 4 odcinki wykrywa... no nic, popatrzę, popróbuję. I widzę gdzie szukać odpowiedzi.
Nurtuje mnie jedno - właśnie nie wiem, czy Kodi ściągnął wszystkie filmy/seriale - jest dodatek w którym można błędy sprawdzić?
@rolfik_r1: Dobrze działa Ci pobieranie napisów w genesis? U mnie raz pobierze, raz nie. Z tym mam zawsze największy problem, bo wtyczki typu napiprojekt w genesis nigdy nic nie znajdują..