Wpis z mikrobloga

Porcja linków żeby lewaki zatkały w końcu pape, bo bronienie ciapaków jest po prostu żałosne.


@woligater123: heh, uważasz, że zwalczysz tą plage faktami i logicznym myśleniem?
  • Odpowiedz
@woligater123:

W 2009 roku w Europie dokonano 294 zamachów, z czego jeden był motywowany religijnie. W 2010 roku dokonano ich 249, z czego motywowane religijnie były trzy. W 2011 roku dokonano 174 zamachów terrorystycznych, ale ani jednego o podłożu religijnym. Rok później dokonano 219 zamachów, w tym 6 motywowanych religią. W 2013 roku w Europie dokonano 156 zamachów terrorystycznych, w tym 2 motywowane religijnie. Muzułmańscy radykałowie odpowiadają za około 2% zamachów
w.....a - @woligater123: 
W 2009 roku w Europie dokonano 294 zamachów, z czego jeden ...

źródło: comment_gS6V3qKv9fhDxW4bAjFliTP2AFysaZc6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wyindywidualizowanyentuzjasta: I skąd ten cytat i obrazek? wiesz co możesz z tym zrobić? Co najwyżej podetrzeć dupe. Teraz wejdź w kazdy z linków który podałem w Wikipedi, sprawdź każdy zamach i policz sobie jaki % terrorystów to muzułmanie.

@Mordziaty1988: tak masz racje, dlatego wychodzi że 99.8% terrorystów to muzułmanie, gdyby nie oni 99.98% zamachów terrorystycznych było by dokonane tylko przez muzułmanów
  • Odpowiedz
że nawet jak gdzieś podłożą bombę to zranienie cywili jest nieuchronne.


@Mordziaty1988: Tylko co jest głównym celem, walka z obcą władzą czy po prostu mord? Różnica spora, poza tym cele też są dobierane, tak, aby postronni nie ucierpieli, muzułmanie chcą zabijać właśnie jak najwięcej tych postronnych niewinnych
  • Odpowiedz
heh, uważasz, że zwalczysz tą plage faktami i logicznym myśleniem?


@M4ks: Faktami i logicznym myśleniem to trzeba uświadamiać inną "plagę" (nie użyję słowa "zwalczać", bo uważam, że jest obrzydliwe, zwalczać można robale, a nie ludzi o innych poglądach).

  • Odpowiedz
@wyindywidualizowanyentuzjasta: dobrze lewakczku, sprawdziłem te dane z raportu europolu. Łap linka https://www.europol.europa.eu/content/european-union-terrorism-situation-and-trend-report-2015

I co się okazało? To co wkleiłeś jest kompletną ściemą, czy ty #!$%@? zadałeś sobie w życiu jakikolwiek trud żeby sprawdzić to co łykasz jak pelikan?
Tak wyglądają te dane w oficjalnym raporcie.
woligater123 - @wyindywidualizowanyentuzjasta: dobrze lewakczku, sprawdziłem te dane ...

źródło: comment_krdB1VEbQFXwObdKxnsCzmLTPhw2nYCH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@woligater123:

Okazuje się ze w 21 wieku jakieś 99,8% terrorystów to muzułmanie.


A obliczyłeś to ...? Naprawdę mnie to zastanawia, bo w podanych przez ciebie linkach nie ma wzmianki o wieku zamachowców. Czyżby kolejna liczba wzięta z dupy? Aż trudno uwierzyć!
To, że głownie młodzi ludzie są podatni na wpływ i pranie mózgu przez cwaniaków, wykrzykujących wzniosłe idee, nie jest jakimś szczególnym odkryciem - popatrzmy choćby na większość elektoratu partii KORWIN.
  • Odpowiedz
@woligater123: Misiu, dla ciebie mogę być nawet różowym słonikiem.
Jako typowy, plujący jadem i populistyczny kretyn unikasz odpowiedzi na zarzuty dotyczące merytorycznej strony twojej wypowiedzi, stosując za to argument ad personam.
  • Odpowiedz