Wpis z mikrobloga

#fallout4 #chwalesie #ciasnealewlasne

Moje Sanktuarium... założenie głównej osi obrony bazuje na pomyśle jednego człowieka z Reddit, ale wykonanie różne i do tego miałem bardzo dużo cementu... Mur bazuje na podłogach z fundamentem i ładnie wyrównuje wszystkie niedoskonałości terenu.

Stan osady to 13 osadników (1 ghul -_-), 4 towarzyszy (Curie, Codsworth, Preston i Dogmeat)

Jak osada uzyska 15 osadników, zacznę ich przerzucać do innych osad

http://imgur.com/a/l4GMs
  • 12
@Wolvi666: mam przegrane 14h z czego około 9 to fortyfikowanie osad i nie wpadlem na pomysł użycia podłóg z fundamentem. Przez ciebie kolejne kilka godzin będę budował :)
@darandol: O cement jest trudno, ale place budowy są jego pełne... na początku radził bym Ci znaleźć 2-3 osady które są puste i je splądrować i wtedy masz drewna, gumy i stali na tony. Do tego zdobywasz beton, który wystarczy na porządny fundament. Dalej środki wypełniaj zwykłymi płytami... I potem stawiasz oczyszczacz wody i 1h grania masz 40-80 butelek czyli ok 400-1000 capsli... potem kupujesz za to beton i rośniesz... najgorzej
@darandol: Jest tak ja mam 3 oczyszczalnie i to daje 120 jednostek wody i 80 butelek czystej wody( w warsztacie znajdziesz je), teraz to wymaga 15 prądu (każdy po 5) i to generuje 135 punktów do obrony i na to potrzeba 10 wieżyczek minimum... A nie dodałem żarcia itp...

Na początku jeden oczyszczacz i 1 generator 10P, co da bazę do zarobku i nie zaleje Ciebie bandytami itp...
I rozrysuj to
@Wolvi666: Dobra przebuduje co się da i biore sie za wyliczenia ile zajumać z innych baz i ile materiałow zebrać. Kurde te przebudowy są bardziej zajmujące od całej gry :-)