Wpis z mikrobloga

fabuła Fallouta 4>fabuła Wiedźmina 3
Wciąż uważam, że krytyka nowego Fallouta jest uzasadniona a sama gra nie zasługuje na wysokie noty, ale nie sądziłem, że opowieść okaże się tak interesująca.

Niestety świetny, cyberpunkowy klimat psują sztampowe i do bólu powtarzalne questy.
W Wiedźminie były one zrealizowane o niebo lepiej, w F4 prawie każdy jeden quest to idź, zabij, wróć.
#crpg #fallout4 #wiedzmin3 #gry
Lumpart - fabuła Fallouta 4>fabuła Wiedźmina 3
Wciąż uważam, że krytyka nowego Fallo...

źródło: comment_Lv4seOP4KIhNAjrwnH8JGoBxSMuzvUIh.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dxdiag: Ja nigdy fanem Wiedźmina nie byłem, ale W3 to naprawdę ŚWIETNA gra. Wszystkie zadania się od siebie różnią. Są dłuższe, są krótsze, ale to co jest w nich najlepsze to prowadzenie historii. W tę grę nie gra się dla expa, czy sprzętu, a żeby poznać historię. Zadań w tej grze jest na jakieś 150 godzin. Postacie również ma świetne. No ja nie wiem jak można myśleć, że Fo4 jest
  • Odpowiedz
@Lumpart: dla mnie akurat na odwrót. Questy a szczególnie główna fabuła w w3 są zdecydowanie lepsze niż f4. Główna fabuła w f4 to taki klon z tej f3. Za to świat jest zdecydowanie ciekawszy w eksplorowaniu w f4 niż w3. W3 niby ładniejszy, lepsza grafika ale lokacje 100% powtarzalne.
  • Odpowiedz