Wpis z mikrobloga

nie rozumiem, makita padła po 2-3 latach u ojca w firmie a ta #!$%@? od 20 lat i nic xD

@Lrrr: tata ma makite z udarem od ponad 20 i oprócz wymiany pierścienia nic nie było z nią robione
  • Odpowiedz
@cesorz_slonski: gdzieś się jeszcze u rodziców wala. Padła jak z jej pomocą szczotką drucianą zdzierałem lakier z ramy rowerowej. Była już raz naprawiana, bo szczotki silnika się spaliły. Możliwe, że i tym razem było to samo.
  • Odpowiedz
@cesorz_slonski: Chyba pierwsza wiertarka na której uczyłem się wiercenia, dla młodego szczawika to chyba nie był najlepszy pomysł ;D ciężki diabeł + zacinający się wyłącznik, łapy wykręcało
  • Odpowiedz
Tylko ze to jest zrobione na podstawie konstrukcji boscha.. A jak ktos twierdzi ze mam slaby moment to chyba nigdy mu nie probowala wykrecic rak :)
  • Odpowiedz
sbarteq 3 godz. temu via iOS

0

nie rozumiem, makita padła po 2-3 latach u ojca w firmie a ta #!$%@? od 20 lat i nic xD

@Lrrr: tata ma makite z udarem od ponad 20 i oprócz wymiany pierścienia nic nie było z nią robione


@sbarteq: bo w PRL był niedobór wszystkiego a w gospodarce rynkowej gdzie wpuscilismy do siebie bez ograniczen zachodni kapitał to jest nadmiar
  • Odpowiedz
@djbartek: Teraz wiertarki mają sprzęgło,po zablokowaniu nie zrobisz sobie krzywdy ani nie złamiesz wiertła.To ustrojstwo miało prze okrutną moc,jak zablokowało wiertło to wykręcało łapy nawijało cały przedłużacz i dopiero się wyłączało.Jest jeszcze taki odruch podczas wiercenia że nie puszczasz wiertarki tylko mocniej ściskasz jak ją zablokuje,dlatego najlepiej nadawała się do mieszania kleju( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz