Wpis z mikrobloga

@przemytnik: ja mam Kemota KT890, mam go już naprawdę długo(kilka lat) jedyne co się popsuło to klapka z tyłu do postawienia niedawno, ale nadal można go postawić, solidny jak za taką cenę

  • Odpowiedz
@przemytnik: do zastosowań domowych to taki za 20 zł w zupełności da radę. I tak pierwsze urwą się końcówki pomiarowe :D Za zaoszczędzone pieniądze mozesz je dokupić. Chyba, że znajdziesz od razu multimetr z niebadziewnymi :)
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: co się pierwsze urywa? Ja mam jakiś tani multimetr za 29 zł od chyba już 7 lat i jedyne co to musiałem w nim baterię wymienić bo zapomniałem go wyłączyć i leżał kilka tygodni włączony, i zrobiła mi się rysa na szybce :D
  • Odpowiedz
@xerxes931: za 29 zł to wersja lux, może dają lepsze przewody :D

kupowałem już kilka (wysokie kilka) tych multimetrów - wszystko to samo:). Najtańsze za 7,50 (promo w praktikerze), ale zazwyczaj koło 20 zł :) Do nich dołączane są takie przewody: http://allegro.pl/kable-pomiarowe-przewody-do-miernika-1000v-miernik-i5381418900.html

Widać, że one "luzem" wchodzą w końcówkę pomiarową, bez mocowania do plastiku. Są jedynie od środka do igły przysmarkane na przewodzie i po prostu po jakimś czasie się tam
  • Odpowiedz