Wpis z mikrobloga

@kamdz: Co tak jęczysz kamdziu?:) Mówiłeś, że nie przyjedziesz bo za daleko, potem, że jakbyś wiedział kto jest to byś przyjechał a teraz to już w ogóle...Dobrze wiedziałeś, że się spotykamy to co oznacza "też im nie powiemy"?
@Czekoladowa_: Nie martw się, mnie też nikt nie lubi i nie zaprasza na te mini wykop party poznańskie ;-) Jakkolwiek niskie i świadczące o pewnej niedojrzałości to jest, pozostawiam Twojej ocenie. Ja swoją pozostawię dla siebie.
@Krzysiek1203_88: To miłe co piszesz. No owszem, zwłaszcza, że pewnych rzeczy, o ile nawet nie tyle, że można by uniknąć poprzez rozmowę i szczerość, to wystarczyło by powiedzieć wprost, zamiast zwyczajnie ignorować. Później człowiek prawie rok nie domyśla się nawet, że nosi znamię prawie równe znamieniu bestii ;-) No ale takie życie, wymagam zbyt wiele widocznie od ludzi, nawet jeśli chodzi o rzeczy zdawało by się proste. Pozdr:)
@Tjarnaglofi: Już wcześniej widziałem, że też masz żal do ludzi, że nie są szczerzy, za to są obłudni, zakłamani do granic możliwości. Napiszę tak, mam dokładnie to samo. Cenię sobie bardzo szczerość, nawet jeśli ma to boleć nie wiem jak mocno. Podobną sytuację miałem w drużynie, kiedy grałem kiedyś na hali. Wszystko ładnie pięknie było, a po jakimś czasie się dowiedziałem, że byłem robiony za idiotę. Ze wszystkim. I już nawet
@Krzysiek1203_88: No oczywiście, że pamiętam. Lubię udawać idiotę, chociażby na wykopie pisząc dziwne komentarze, ale wbrew pozorom aż taki głupi nie jestem. Ostatnią rzeczą o jakiej myślałem wtedy, to to, że chcę Cię do czegoś przekonać. Ot, nie wszystko jest czarno-białe, co nie zawsze chcemy przyznać, zwłaszcza mając jeden tylko przekaz, który faktycznie - nie jest nieprawdziwy również, ale hmm.. ze względu na brak komunikacji i zrozumienia, odbiór pewnych zachowań jak
@Krzysiek1203_88: Hehe, elegancko :) No, to fakt, muzyka, zwłaszcza po tych ca. 10 latach na powrót słuchana, budzi coś.. ja wiem, chociażby poczucie, że nadal jest się sobą ;-)

No i zawsze jak schodzi gadka na temat muzyki, to muszę zareklamować jedną z kapel która też uwielbiam i od dawna do niej wracam, a jest raczej mało znana. Nie wiem czy takie klimaty Ci pasują, ale co tam:

Takie dwa spokojniejsze