Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak bardzo trzeba być upośledzonym by oglądać #logopol #januszlive a już w ogóle o tym mówić lub pisać.
Z jednej strony patola rodzinna ale ja wam coś powiem.
Każda analiza polega na śledzeniu reakcji obiektu po tym, jak podziałaliśmy na niego jakimś bodźcem.
Wyciągacie wnioski?


Wy jesteście obiektem.
Te wszystkie wpisy które popełniacie w związku tym gównem świadczą jak podatni na to jesteście.
Te wszystkie zamówienia to obnażenie nie patologicznej rodziny a patologii wśród was, hurr durr zrobimy żarcik - doskonale, właśnie tak to działa. Nie wiem kto to pozamawiał ale jest debilem na miarę januszów logopol.
Te wszystkie komentarze i spuszczanie się nad tym - weźcie #!$%@? usiądźcie i spróbujcie się ogarnąć. Ewoluować na wyższy poziom mentalny, w którym zażyjecie spokoju ducha i takie gówna ominiecie szerokim łukiem.
Nie umiecie zachować ciszy i spokoju. Macie zero cierpliwości.
#chlodnaanaliza
  • 15
  • Odpowiedz
@Analityk: Pół wypoku zalane tym gunwem... Nie dziwię się, że na wykopie jest tyle stulejarzy i przegrywów jak jakiś nudny stream z domu cieszy się taką popularnością.
Musiałem to napisać, teraz dodaje tag na #czarnolisto i tyle mnie tu widzieliście.
  • Odpowiedz
Każda analiza polega na śledzeniu reakcji obiektu po tym, jak podziałaliśmy na niego jakimś bodźcem.


@Analityk: bo mircy to człony różniczkujące, podjarają się, zrobią aferę i za tydzień zapomną jak nic nowego się nie pojawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pszesmiewca: pewnie chodzi o zagadnienie z automatyki: identyfikacja obiektu sterowania i dopasowanie go do jednego z modelowych członów automatyki polega na podaniu określonego impulsu i analizie odpowiedzi obiektu.
  • Odpowiedz
@Analityk: pomysl o tym w inny sposob, wszystkie te "heheszki" są krokiem do zrozumienia tych idiotów do zrezygnowania z tej "inwestycji", a to z kolei może oszczędzić zażenowania tym biednym bogu ducha winnym dzieciakom ... Jestem na tak.
  • Odpowiedz