Wpis z mikrobloga

Byłem na najnowszym Bondzie - "Spectre" i jak zwykle w recenzjach był wieli ból dupy, że film zły, że Craig zły, że non stop jakieś lokowanie produktu. Bullshit - jedyne czego zabrakło to ordynarnego bzykanka. Craiga nawet nie widać bez koszuli za dużo, zepsuła mu się klata czy co?

Generalnie na moje film trzyma poziom i wcale Bond nie zerka zbyt często na zegarek prezentując markę Omega, nie rzuca się w oczy producent garnituru ani nic. Nie wiem gdzie ta "ordynarna" reklama tam się znajduje ale może po prostu mam ją w dupie? Taka opcja też istnieje. Generalnie chyba nie jestem zbyt wymagającym widzem bo fabuła mi się podobała i 150 minut zleciało mi szybciutko. Brakowało mi trochę motywu samochodu. Jak na wóz, który został wyprodukowany tylko i wyłącznie na potrzeby filmu i żaden szejk nie może sobie go kupić, choćby się zesrał to jest go mało i szybko ulega zniszczeniu. Ja wiem, że bond w każdej części musi zniszczyć samochód bo to jakiś jego rytuał czy coś ale szkoda. DB10 nie zobaczymy raczej na drogach a w filmie jest go mało. Poza tym jest ok ;) Polecam wszystkim, którzy do kina chodzą na relaks a nie na mistyczne przeżycia i szukanie dziury w całym.

#oswiadczenie #recenzja #bond #spectre #samochody #astonmartin #db10 #film #kino
S.....X - Byłem na najnowszym Bondzie - "Spectre" i jak zwykle w recenzjach był wieli...

źródło: comment_EZW2NCXXjLiHlJFHUmR9l9xzcpzxieaG.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@SwiniaczXXX: Byłem w dniu premiery i jedyne co mnie zawiodło lekko to walka z czarnym charakterem. Jakoś wielkich emocji we mnie nie wywołała, ot sztampowa walka z tego typu człowiekiem. Mimo to filmik dalej daje radochę i jest 8/10 polecam mimo wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
non stop jakieś lokowanie produktu

@SwiniaczXXX:
To jest najgłupszy zarzut wobec filmów o Bondzie jaki kiedykolwiek słyszałem xD
Przecież już w najwcześniejszych filmach było lokowanie produktu - choćby wszechobecne auta Forda, nie mówiąc już o tym, że tak klasyczne dla serii elementy jak Martini (wstrząśnięte nie zmieszane) czy Aston Martin DB5 również pojawiły się jako product placement.
  • Odpowiedz